• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ereszt az akvárium

GerryC

Kertész szaki
Sziasztok egy nagy probléma van . Ereszt az akvariumom valószínű hogy az egyik ragasztás mentén. 160 literesről lenne szó. Kb 45 perc alatt engedett el magából 12-15 liert. Javítható ez? Német akvárium valószínűleg juwel.
 
Szerintem simán javítható, persze függ attól is, hogy melyik részen ereszt. Mennyire kell szétszedni az üvegeket? Mennyire tart a többi ragasztás?
Érdemes elgondolkodni azon, hogy veszel vagy csináltatsz egy újat. Lehet, hogy olcsóbban jössz ki.
Én is így jártam tavaly vagy az előtt, nekem is szivárogni kezdett, de én a végén egy újat csináltattam, így biztos nem lesz vele gond egy jó pár évig! :)
 
Értem Köszi a segítséget még meggondolom mit tegyek ideiglenesen tudtam szerezni egy 70 litereset de a nagyobb halaimat féltem hogy hogy fogja megviselni őket a szűkös tér szegenyek fel alá úsznak...
 
Sziasztok egy nagy probléma van . Ereszt az akvariumom valószínű hogy az egyik ragasztás mentén. 160 literesről lenne szó. Kb 45 perc alatt engedett el magából 12-15 liert. Javítható ez? Német akvárium valószínűleg juwel.

Mikor nekem eresztett, azt mondta az üveges hogy fillérekkel több ha újat csinál mert a régit ajánlott totál szétburítani. A munka ugyan annyi, csak vastagabban fog a ceruza.
 
Back
Oldal tetejére