• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Erdő - egy zöldfülű vergődései

Igen, emlékeztem erre, Pont ez adta nekem az ötletet.
Evinel viszont megdöglött garnélán maradt petékröl Volt szó. Itt meg mintha a levedlett páncélon maradtak volna porontyok.
Kettönek már a szeme is látszódik, remélem, ki fognak kelni.
Türelem, most indult haza tőlem, majd Évi megmondja a tutit. :)
 
Igen, emlékeztem erre, Pont ez adta nekem az ötletet.
Evinel viszont megdöglött garnélán maradt petékröl Volt szó. Itt meg mintha a levedlett páncélon maradtak volna porontyok.
Kettönek már a szeme is látszódik, remélem, ki fognak kelni.

A többség halott mamin volt, de egyszer találtam én is levedlett gyerekeket, de egy egész fészekaljnyi volt - úgy emlékszem, azok is életképesek voltak.
 
Na, ezt a Naplót most egyszerre végigolvastam! Majdnem 8 órámba tellett, ha jól látom éppen pirkadni kezd, de megérte. :)
Hát "bamboocha46" Eszter, ez végig nagyon csúcs volt, kiadhatnád könyvbe, köszi. :) :)
Habár, őszintén megvallava, leginkább nem az akváriumot közvetlenül érintő részek voltak a szórakoztatóbbak, a Betták szapo-
rítását és az Akva jobb időszakait leszámítva, inkább egyfajta horrorbohózat-ként tudnám behatárolni a napló műfaját.
Valójában a kitaposott, járt utakat talán némileg mellőzve, személyesen megélt tapasztalatszerzés címén, nemegyszer fiatal csikó módjára, fejjel rongyoltál a falnak. :) Vagy mondhatnám úgyis, saját akaratodból, önként ültél a forró platnira.
Sajnos talán kissé a túlvállalás esete forgott fenn :), és a fórum adta lehetőségeket sem mindig sikerült előnyösen kihasználni,
Szakmai vitapartik helyett, talán inkább egyfajta traccspartik esete körvonalazódott rendszerint, ami ugyan roppant élvezetes
volt, főleg, hogy a női humor bája engem rendszerint ( mindig ) rabul ejt, :) de talán mindez nem sokban vitte előre az akva ügyét.
Mindenesetre amit véghezvittél, az igencsak figyelemreméltó, és szaporán lengetem a kalapomat előtted. :) :)
 
Back
Oldal tetejére