• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Erdő - egy zöldfülű vergődései

Haaat volna nehany otletem! 😚

Aaach basszus, de hülye vagyok. 🤦‍♀️ 🤦‍♀️ Leesett mire gondolsz. 😅 Arra, amit tavaly télen csináltam.🤗🤤

Hatodik bejegyzés; Melyben –úgy gondolom-, sok férfi örömét leli majd, hiszen itt kiderül, mit is csinál egy unatkozó nő egyedül, a négy fal között, avagy: otthoni üvegpolírozás.

Előző héten már előkerült a gép. Padló hibákat javítgattam vele. (Szerencsére kicsit sikeresebben, mint anno az akvárium üvegét.)

Erre gondoltál néhány ötlet alatt, ügye?
 
Aaach basszus, de hülye vagyok. 🤦‍♀️ 🤦‍♀️ Leesett mire gondolsz. 😅 Arra, amit tavaly télen csináltam.🤗🤤

Hatodik bejegyzés; Melyben –úgy gondolom-, sok férfi örömét leli majd, hiszen itt kiderül, mit is csinál egy unatkozó nő egyedül, a négy fal között, avagy: otthoni üvegpolírozás.

Előző héten már előkerült a gép. Padló hibákat javítgattam vele. (Szerencsére kicsit sikeresebben, mint anno az akvárium üvegét.)

Erre gondoltál néhány ötlet alatt, ügye?
Nem is értem, hogy siklottam át a 6. bejegyzés fölött? :unsure:
Sokkal jobban indult volna az évem... :D
 
Aaach basszus, de hülye vagyok. 🤦‍♀️ 🤦‍♀️ Leesett mire gondolsz. 😅 Arra, amit tavaly télen csináltam.🤗🤤

Hatodik bejegyzés; Melyben –úgy gondolom-, sok férfi örömét leli majd, hiszen itt kiderül, mit is csinál egy unatkozó nő egyedül, a négy fal között, avagy: otthoni üvegpolírozás.

Előző héten már előkerült a gép. Padló hibákat javítgattam vele. (Szerencsére kicsit sikeresebben, mint anno az akvárium üvegét.)

Erre gondoltál néhány ötlet alatt, ügye?
Én màr tegnap röhögtem Gyukker hozzàszòlàsàn....vàrtam mikor esik le neked.😃😃😂
 
Kedves Naplóvezető/akváriumi állatok szexuális életére megdöbbentően fogékony Leányzó!
Nekem - mint az UNALMAS online kapcsolataid egyikének - lenne egy remek ötletem, amivel napi 30-300 percben lefoglalhatnád/felidegesíthetnéd/sírógörcs szélére sodorhatnád magadat:
Tartsál számodra tetszőleges témában egy 30-35 perces órát 11:00-12:25 között a velünk összezárt 8 és fél évesnek.
Ez több szempontból is előnyös, egyrészt én és a másik felnőtt ebben az új 65 m2-es mini univerzumban (amelynek határait 1 kg-os lisztekkel és WC papírral kellett volna megerősítenünk, de itt csak lila meg normális színű pattogtatni való kukorica van) később veszti el teljesen a józan eszét. Másrészt neked is kell majd az óra után 60-270 perc mire feldolgozod az élményeket, így a napod egy része már el is fog telni.
Még téma javaslattal is készültem- A Dance monkey dalszövegének elemzése, írott szöveg segítségével. Én a karantén alatt egy borzalmasan türelmes anyuka vagyok, de azt hiszem van egy limit*, hogy hányszor tudom elismételni, hogy:
"Nem édesem, nem azt éneklik, hogy bov Mami, mert annak semmi értelme. Azt éneklik, hogy move for me. Értem, hogy úgy gondolod, hogy az elmúlt 1,5 évben jobban megtanultál angolul, mint én az elmúlt 22 évben, de nem fogjuk újra meghallgatni, hogy kiderüljön kinek van igaza."
(Egyébként ezt a számot a férjem mutatta meg pár hete, arra kérdésre válaszolva, hogy mivel lehet őt igazán felidegesíteni)

Kérdések a naplóddal kapcsolatban:
Mennyire sajnálod, hogy nem ragadtál itt velünk Bécsbe?
Megírod, amikor először eszedbe jut, hogy ennél még az is izgalmasabb lett volna, ha itt ragadsz velünk Bécsbe?
Érdekes ez a fészek dolgo, más halak is építenek fészket? Ha igen miből? Ki találta ki előbb ez a légbuborék építőanyagot a vizipók vagy a csodapók?


* ha túllépném a limitet "az Univerzum is megszűnne létezni, és valami más, még bizarrabb és megmagyarázhatatlanabb dolog foglalná el a helyét.” 42
 
:eek: Ezzel arra utalsz, hogy inkább te párzási szokásaidat kellene megfigyelnem a betták és garnélák helyett?

Hál' istennek a modik nem nagyon vetemednek erre felé, mert lassan kitiltanának.
Alakul! 🤭

Nem hinnem hogy kidobnanak, eleg diszkretek vagyunk es nem utolso sorban szalonkepesek☺
 
Kedves TeNemCsakOlvasgatsz!
mint az UNALMAS online kapcsolataid egyikének
Te több vagy, mint egy unalmas online kapcsolat. 🥰 Te vagy az, aki néha 100% csokival próbál engem Bécsbe csalni.

Tartsál számodra tetszőleges témában egy 30-35 perces órát 11:00-12:25 között a velünk összezárt 8 és fél évesnek.

Kíváncsi vagyok mennyi idő után lankadna a figyelme, és tartaná sokkal szórakoztatóbb elfoglaltságnak a padlón való vinnyogó vergődést, mint az én órámat. Emlékezz csak arra, amikor másodjára volt, hogy délután csak velem kellett két egész órát eltöltenie: Azt mondta, hogy ,, Anya, én nem szeretném, hogy legközelebb Eszter vigyázzon rám, mert ö annyira unalmas".
Ha ettől függetlenül szeretnél egy kísérletet tenni, már lenne is ötletem, mivel foglalhatnám le 11:00 és 12:25 között: Hát feolvasok neki pár Lovecraft történetet.:love:...najó vagy mondjuk Tolkientöl a Hobbitot...

de nem fogjuk újra meghallgatni, hogy kiderüljön kinek van igaza.
Èn már a második meghallgatáskor hozzáolvastam EZT.

Mennyire sajnálod, hogy nem ragadtál itt velünk Bécsbe?
Nap`, mint nap hálát adok az égnek, hogy a 65 m2-es mini univerzumban (melynek határait nem a korona-karantén-szabványoknak megfelelően WC-papírokkal, és lisztekkel erősítettek meg) mindössze két felnőtt (és nem három) veszti el teljesen a józan eszét.
A legutóbbi ott ragadásom óta -azt hiszem- mindnyájunk (deNehézSzóEz) képzeletében élénken ficsurkodik egy olyan párhuzamos univerzum, melyben az utolsó pillanatban nem tudtam hazarepülni.

Részletek ezen párhuzamos univerzum Eszterének írásaiból:

22 napja összezárva a családommal
Avagy etológiai megfigyelések:
1Mitöl lesz rottweileré a tacskó;

A bezártság-érzetem ellen, illetve a napi események feldolgozása érdekében némi nyugvást adnak a séták. Ezért Tappanccsal napi 3-szor is kimegyek sétálni, alkalmanként 6-7 órákra. A többi idöt alvással töltöm. Hogy a kutya is bírja tartani a tempót, kicsit több fehérjét kap... A második héttöl arra lettem figyelmes, hogy kicsit izmosabb lett Tappancs...
Senki se hitte volna, hogy az eredetileg tacskó génekkel rendelkezö állat napi 18-21 óra séta hatására izomgócokat növeszt magára, a hatékonyabb testmozgás érdekében végtagjai megnyúlnak, pofája pedig visszahúódik.
De már semmiben sem vagyok biztos, az sem kizárt, hogy másik kutyát hoztam haza a parkból.

28. nap
Emese eddig is elviselhetetlenül lélegzett, de amióta Tappancs egy kisebb félreértés miatt két napra kint maradt a parkban, azóta még csúnyán is néz rám. Komolyan, ha még egyszer megszusszan, én kimegyek sétálni... Na ennyi volt, mennem kell.

34. nap
Ma jó napom volt, Levivel 12:00 és 18:30 között a földön fetrengtünk, és felváltva azt rikácsoltuk, hogy ,,bov Mami " ,, move for me ". 38 perc után teljesen értelmét veszti, hogy eredetileg melyik is jelent valamit. ìgy a fennmaradt öt óra és ötvenkét perc már úgy elsuhant, mint a pinty... vagy mint a karikacsapás.

42. nap
Eddig voltam hajlandó várni, én hazasétálok.

49. nap

Sajnos Lichtensteinben azt mondták, hogy csak állampolgárok léphetik át a határokat.


Kifejtsem bővebben is a válaszomat, hogy mennyire bánom, hogy nem ragadtam Bécsben?

Megírod, amikor először eszedbe jut, hogy ennél még az is izgalmasabb lett volna, ha itt ragadsz velünk Bécsbe?
Persze.

Érdekes ez a fészek dolgo, más halak is építenek fészket?
Igen, jellemzöen a labirintus kopoltyúval rendelkezö halak építenek, de jellemzö néhány harcsa-félére is.
Ha igen miből?
Buborékból.:sneaky:

Ki találta ki előbb ez a légbuborék építőanyagot a vizipók vagy a csodapók?
Èn kigugliztam, hogy milyen halak fészkelnek, ezt googlezd ki te!

A következö számot sok szeretettel küldeném Gábornak, névnapja alkalmából:

 
Ezt edzés után nyújtás helyett olvastam el,

Nem tudom, hogy a nyújtás eloszlik-e családon belül, de én ma dolgozás helyett (mert a nehezebb idökre tartogatom még az utolsó 45-60 percnyi munkámat) nyújtottam.
A padlót még mindig nem érem el a kezeimmel (ha leguggolok, akkor nagy nehezen igen), de ez már nagyon megy:

...igaz, ezt a gyakorlatot egyik App sem kéri....


Ma a másik felnőtt nem bírta tovább és megmutatta neki a leiratot, de azt mondta, hogy elképzelhető, hogy az angolok a me-t maminak mondják... Na ezt old meg valahogy barátocskám
Mivel a move fo me (múv fo mi) éneklése közben a v-f zöngétlen-zöngés párok egybeolvadása figyelhetö meg, ezért nem csoda, hogy Gábor...( ja bocsi ö még nálam is jobban titkolja a virtuális életben személyazonosságát) a másik felnött ezt mumi-nak hallja, ami könnyen összetéveszhetö a "mami"-val.
De az is lehet, hogy c
sak a picsás nyögdécselés miatt hallatszik maminak a 🎶"mufomi mufomi mufomi ehhehhhehhhh"🎵 .... 🔇

Na cupp.
 
már majdnem nyomtam egy like-ot, de inkább nem mert rémálmaim lesznek a mellékelt képtől... ez a gyakorlat mit segít elő, mikor tudod hasznát venni annak hogy ilyet tudsz csinálni magaddal?
Esetleg ha a másik kezed segítsége nem kell, a pulcsidat le tudod húzni az adott karodról ;)
 
Back
Oldal tetejére