• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Erdő - egy zöldfülű vergődései

Huszonhetedik Bejegyzés -
Pandemic Day 4-
Avagy nem unatkozom...


Magyarországon még nem olyan szigorúak a korlátozások, mint itt. Az orwelli világomban, ahol nem tudom elhagyni a falut, ahol lakok, az élelmiszerbolton kívül minden zárva (ott pedig kígyózó sorok várnak, hogy bemehessek, és újabb 80 kg lisztet vásárolhassanak), az utcák kihaltak, csak az iskolába járni nem tudó gyerekek unalomból származó üvöltözését lehet hallani egész nap.
Akivel szívesen találkoznék, az vagy karanténban van, vagy már meguntam, vagy paranoiásan fél másokkal találkozni. Mind az online kapcsolatokat, mind magamat UNOM. Ilyen állapotban vagyok március 19-én, a korlatozások pedig előreláthatólag április 30-ig tartanak.
Ès a gyerekek csak üvöltöznek... és üvöltöznek.

Persze csak túlzok, nincs semmi gond, tök jól el tudom magamat foglalni.
Egyáltalán nincsen olyasmiröl szó, hogy az akváriumban ezt látom:


Amiröl az jutna eszembe, hogy ilyesmi BBK-t építek:

Aminek végképp nem ez lenne a következő fokozata:



Na,kösz, hogy benéztél, most mennem kell, hogy az artémia neveldéd összerakjam, meg még ki kell fognom egy huncut kis bettalányt.
🐎💨
Akartam is kérdezni, hogy hány bettád van :D
 
5
2 fiú és 3 lány.
És mivel az idei fogadalmam, hogy nem veszek magamnak bettát, ezért kénytelen vagyok "csinalni"...csinaltatni.
Legutobb 3 maradt életben, remélem, most sikeresebb leszek... Ha egyáltalan lesz belole valami.
Látom játékos vagy. Stílusosan ajánlanám a Pandemic nevű játékot. Igazán izgalmas kooperatív játék.
 
5
2 fiú és 3 lány.
És mivel az idei fogadalmam, hogy nem veszek magamnak bettát, ezért kénytelen vagyok "csinalni"...csinaltatni.
Legutobb 3 maradt életben, remélem, most sikeresebb leszek... Ha egyáltalan lesz belole valami.
Drukk drukk

Mondanám, hogy szivesen fogadnék a szaporulatból, de chips lenne belőle, amíg Svájcból BP-re érne... :p
 
Anno az általam szerkesztett társasjátékos magazinban volt is egy cikk róla:
Igy utólag is köszi a magazinért. :)

Huh, most eszembejutottak a szellemlovas idöszakok, amikor egy -egy jatékhoz való kieg. pakliért rohangáltam a boltba..
A belinkelt magazint gyorsan végiglapozva meghökkentöen ért a felismerés, hogy mennyi-mennyi játékot kipróbaltam.
A hadurak volt az elsö, melynek szabályát minimum 36 órán keresztül tanultam.
Volt olyan játék, amivel egy éven keresztül rossz szabályokkal játszottunk, mire észrevettük... na meg az éjszakába nyúló gyürökurazás...vagy warcraftozás...vagy memoir '44-ezés. :love:
Itt partijátékokra is nehéz rávenni a helyieket.. nemhogy egy odalent estére :(.
 
Huszonnyolcadik Bejegyzés -
Pandemic Day 5-
Avagy a valaha készült legocsmányabb habfészek

Előtörténet
A harcoshalak szerelme általában úgy kezdődik, hogy a hím betta meglát egy csini lány bettát, az első nap(ok)on uszonymutogatós salsával próbálja lenyűgözni. De a rizsföldek királynői nem adják magukat olyan könnyen. Szépen összeköpött habfészek nélkül nincs szex!
Ezt minden fiú betta nagyon jól tudja. Sokszor egy tenyérnyi területet teleköpködnek, mielőtt újra csipö-riszálva egy-egy nő felé mernének közeledni. Erre bubi 2.1 - aki már pár hetesen gyönyörű habfészekek épített-, mit csinál? A kis suhanc negyedórányi szerencsétlenkedés után volt olyan pofátlan, hogy bepróbálkozzon partnerénél...
Nem is láttam még ilyet, minek rak ekkora buborékokat? Mit hisz, mekkora ikrák fognak abból a szerencsétlen lányból kipréselődni?


36 óra magány talán ráébreszti Bubi 2.1-et, hogy erre jobban rá kell készülnie...
 
Back
Oldal tetejére