• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Erdő - egy zöldfülű vergődései

Tok jo, hogy ennyi emberhez eljut a csokitrain, csak az elmult 1 het alatt mar a 2. vagy aki erre hivatkozik. :)
30 literes kockaktol a 150 literes akvaig ilyen dolgozik. Ha kicsit erosebb a takony, max gyakrabban kell majd tisztitani.

Kicsit ducibb, de osszessegeben nem mondanam, hogy tobb helyet foglal, foleg ha figyelembe vesszuk az ertelmesebb kabel elvezetest is. A "gyengeseg" meg betta melle pont idealis.
A kábelezés telitalálat, meg az is, hogy nem nyom nagy flowot, de annyira nem hatékony. De nem beszélem én le, csak tudja mire számítson. Nekem is minden akvába az van már. 😊
 
Halihó,
Korona Karanténom második éjszakáját, arra szántam, hogy újra végigolvastam a naplódat. Napközben felváltva néztem Black Mirror részeket, meg egy másik sorozatot, amiben 2,5 és 4,79 év közötti japán gyerekek egyedül mennek vásárolni. Gondoltam elég szürreális folytatás lenne, a napló olvasása. Tetszik, hogy még mindig megírod, ami veled történik. Jó, hogy van egy hely ahol vissza lehet olvasni ezeket a dolgokat.
Gondoltam szólok, hogy legkésőbb holnap kell elkezdeni csíráztatni a lencsét a Húsvét Hétfői főzelékhez.
Még mindig fogalmam sincs, hogy melyik gombot kell megnyomni a posztoláshoz.... IT Girls forever!
 
Back
Oldal tetejére