• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Erdő a víz alatt

Jó lesz ez, de van pár dolog, ami elsőre nekem kicsit zavaró benne.
Szóval, a nagy ágad szuper, és remek is lesz, de bal oldalt az a növénymassza lényegében teljesen eltakarja, amiért nagy kár és nem is mutat jól.
Azt mindenképp megritkítanám és inkább bucékat tennék az ágaira. Vagy maradhat ez, de csak jóval szellősebben.
Jobb oldalt legelől az a növény túl nagy oda, valami más fajtát vagy kisebb tövet választanék a helyére.
A dekorhomokot pedig az üvegnél sokkal vékonyabbra kellene hagyni. Könnyebb lesz tisztítani is később.
A sötét oldalon pogo gyep lesz vagy rosszul látom?
A csövezés marad ez a fekete vagy később cseréled üvegre?
Jó nagy medence, rengeteg lehetőség van benne a finom részletekre, használd ki!
 
Jó lesz ez, de van pár dolog, ami elsőre nekem kicsit zavaró benne.
Szóval, a nagy ágad szuper, és remek is lesz, de bal oldalt az a növénymassza lényegében teljesen eltakarja, amiért nagy kár és nem is mutat jól.
Azt mindenképp megritkítanám és inkább bucékat tennék az ágaira. Vagy maradhat ez, de csak jóval szellősebben.
Jobb oldalt legelől az a növény túl nagy oda, valami más fajtát vagy kisebb tövet választanék a helyére.
A dekorhomokot pedig az üvegnél sokkal vékonyabbra kellene hagyni. Könnyebb lesz tisztítani is később.
A sötét oldalon pogo gyep lesz vagy rosszul látom?
A csövezés marad ez a fekete vagy később cseréled üvegre?
Jó nagy medence, rengeteg lehetőség van benne a finom részletekre, használd ki!
A csöveket majd lecserélem, megint alkítottam egy kicsit tanácsaidat részben megfogadva, és az összkép igy javult. A fa meg lesz toldva, ami egy rizikós vállalkozás, mert a növényekben elrejtett rész nem valami szép.
 
Uh, nagyon jol nez ki, gratula.

Talan csak azon valtoztatnek, hogy a front uvegre nem hoznek ki agyag talajt ennyire. Nem tudom van e ilyen szabaly, vagy te hogy latod de szerintem termeszetesebben hatna. Igy meg olyan mintha elvagtad volna az uveg sikjaban a scapet ami nem feltetlen baj sot erdekes lesz ahogy a novenyek benovik a talajt. :)
 
Szia!
Tetszik a medence! Jó ilyet látni Low vonalon.
Érdekelne az akvárium mérete. Gondolom 1m széles, magasság, mélység mennyi?
Köszi előre is.
 
Uh, nagyon jol nez ki, gratula.

Talan csak azon valtoztatnek, hogy a front uvegre nem hoznek ki agyag talajt ennyire. Nem tudom van e ilyen szabaly, vagy te hogy latod de szerintem termeszetesebben hatna. Igy meg olyan mintha elvagtad volna az uveg sikjaban a scapet ami nem feltetlen baj sot erdekes lesz ahogy a novenyek benovik a talajt. :)
Ezen én is gondolkoztam, de egyelőre marad
 
IMG_20200629_210452.jpgItt valami probléma van, lebegő szemcsék csak úgy lettek a vízben. (A kép kicsit csalós, mert a víszfelszín nem ilyen koszos ám) Egyelőre tanácstalan vagyok, a növényeken állapota nem romlott, etetés leállított szűrőnél megy, de tegnapelőtt megjelent ez a cucc. Hétvégén csinálok egy nagytakarítást,szűrőpucolással. Lehetséges, hogy rosszul illesztettem a szűrőkosarakat és szökik a szmötyi? (2hete volt szűrőtakarítás)Valakinek van valami tippje, hogyan szabaduljak meg ettől a" jelenségtől"?
 
Back
Oldal tetejére