• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Erdő a sarokban

Túlvagyok egy véletlen mohairtáson, macro-micro csodakeverékem helyett carbot rakott a vízbe édesapám a az ideiglenes terráriumgondozó (félrehallotta a telefonban😁), egy tetűinvázión és egy meztelencsiga invázión is túl vagyok,
de vannak sikerek is. Sarjak és itt ott megint növekszik a moha(A képek nem sikerültek jól) IMG_20190918_222110.jpgIMG_20190918_222130.jpgIMG_20190918_222102.jpgIMG_20190918_222217.jpg
 
A mohák nálam sokkal szebbek, mióta normális hidegpárásító van, ami naponta kétszer teli tölti a terráriumot. Előtte csak esőztető ment meg egy egyszerű párásító, ami inkább látványnak volt jó és a mohák időről-időre elszáradtak és cserélnem kellett.
 
A mohák nálam sokkal szebbek, mióta normális hidegpárásító van, ami naponta kétszer teli tölti a terráriumot. Előtte csak esőztető ment meg egy egyszerű párásító, ami inkább látványnak volt jó és a mohák időről-időre elszáradtak és cserélnem kellett.
Ez melyik hidegpárásító? Olvastam Daninál is, hogy nála is megköszönték a mohák.
Ez a nálatok is kapható Trixie hidegpárásító?
 
View attachment 76944View attachment 76945elkezdtem kisérletezni a világítással, a terv 21 db(kb 11000 lumen) 7w-os led 12db 6500k 120° és 9 db 4000k 120°, ha nem találom lent elég világosnak 36°szórásút is beteszek párat, a polikarbonát tető méretre vágva, jövő héten készülnek a lyukak a fúvókáknak és ventiknek
Változtattál végül a világításon? Mennyi lett a vége? Napi 12 órát megy?
 
A békák voltak ügyesek. Összehoztak 20 ebihalat, remélem sikerül párat felnevelnem.
Ja, de mégis csak te teremtettél nekik olyan környezetet, ahol annyira jól érezték magukat, hogy volt kedvük hancúrozni.;)
Szurkolok, hogy minél több rendben fel is cseperedjen.
@danyi03 és @Zuzmi már sikeresek ezen a téren, biztosan megosztják majd veled a tapasztalataikat az ebihalakkal kapcsolatban.
 
Back
Oldal tetejére