• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Érdekel Bucephalandra Indonéziából?

Tibi

Legenda
Van 2 buce-m és nagyon megszerettem őket. Mivel itthon csak egyszer lehetett kapni és a beszerzés Európából szinte esélytelen, arra gondoltam, hogy meg kellene próbálni az élőhelyéről. A facebook-on van egy pár indonéz emberem:), akik bucekkal kereskednek. Ahogy néztem, leginkább az élőhelyről gyűjtött növényeket kínálnak.
Itt egy fotóalbum a fácséról: Bucephalandra SG - Dierentuin en aquarium - Foto's | Facebook

Szóval, ha valakit érdekel a dolog akkor szóljon! Nem olcsó mulatság, egy növény kb. 3500-4000 Ft.-ra is kijöhet, de még így is leheletnyivel az Anubias ár alatt marad. Rendelni 1-2 héten belül kellene az időjárás miatt, a csomag EMS-sel 1 héten belül itt van.

Valaki?
 
én ezt egy csomót nézegettem már bal oldalamra, de nagyon nem mindegy, hogy melyiket kapod a végén, és tök zsákbamacskának tűnik

DSCN1291.jpg
 
Jeffrey is a spanom:D, sajnos nincs más választásunk, mint bízni benne. Ő tuti küld ide cuccot, már leleveleztük.
Szerintem ha leírjuk neki amit szeretnénk, segíteni fog!
 
Arra nagyon figyeljetek, hogy ezeket a növényeket karanténozni kell. Nehogy betoljátok az aksiba direkt. Pláne ne garnisba, mert horror lesz a vége.

Ázsiai cuccokkal egyébként is vigyázni. De ha sikerül igazi ritkaságokhoz lehet hozzájutni.

Egyébként mintha lenne egy lengyel gyerek is nem?
 
A lelkipásztori séta című blogon van egy post ezekről a gyönyörű növényekről.
Nagyon szép részletei tudnak lenni egy növényes akváriumnak. :)
 
Akkor most egy merész huszárvágással átváltunk a lengyel vonalra!

Innen lehet szemezgetni: Vasteq ● portfotolio

Az árak 6000 és 12000Ft (!!!) körül vannak, ennek fényében és tudatában rendeljetek!

Ha valakit érdekel, küldjön privátot, az ide beírkált sorokkal nem tudok mit kezdeni.

Pénteken szertetném leadni a rendelést!
 
Back
Oldal tetejére