• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Epic CUBE

Ezzel hogy haladsz? Ez is bettásnak indult.:whistle:
Ha közben meggondoltad és áruba bocsátod, én szívesen megmenteném az utókornak, részemről ez a kockád szerelem volt így, első látásra, akár hardscape üzzemmódban is szívesen nézegetném minden egyes nap!
A low-tech az erősségem, ha egyszer megválnál tőle, szét ne bontsd, könyörgöm, írj és megegyezünk.:love:
 
Ezzel hogy haladsz? Ez is bettásnak indult.:whistle:
Ha közben meggondoltad és áruba bocsátod, én szívesen megmenteném az utókornak, részemről ez a kockád szerelem volt így, első látásra, akár hardscape üzzemmódban is szívesen nézegetném minden egyes nap!
A low-tech az erősségem, ha egyszer megválnál tőle, szét ne bontsd, könyörgöm, írj és megegyezünk.:love:

Parkol, de hamarosan indul :) A betta a másikat kapja, ebbe még nem tudom mi lesz. Lehet ez lesz a gömbös :) Nem eladó :p
 
Őrülten!
A fák is, az elrendezés, meg a kövek. Minden, pont úgy, ahogy van.
Szerelem első látásra.
Ennél pont azt érzem, mint jó pár scape kapcsán, hogy szinte bűn növényesíteni, mert minden négyzetmilimétere egy csoda, amit csak elrejtene a fauna.
Minden oldalról tökéletes, nem túl pici, nem túl nagy.
Lemásolnám szívesen, de pont ilyen fákat biztosan nem találnék, fantáziám meg a nullához konvergál, ellenben kitartóan tudok várni és reménykedni, hátha egyszer szükséged lesz a helyére és áruba bocsátod.
Új év, új remények.
Ráadásul épp van egy Ecco Pro szűrőm, ami bevetésre vár, véletlenek pedig nincsenek.
Szóval, igen.
Ennyire.
 
Őrülten!
A fák is, az elrendezés, meg a kövek. Minden, pont úgy, ahogy van.
Szerelem első látásra.
Ennél pont azt érzem, mint jó pár scape kapcsán, hogy szinte bűn növényesíteni, mert minden négyzetmilimétere egy csoda, amit csak elrejtene a fauna.
Minden oldalról tökéletes, nem túl pici, nem túl nagy.
Lemásolnám szívesen, de pont ilyen fákat biztosan nem találnék, fantáziám meg a nullához konvergál, ellenben kitartóan tudok várni és reménykedni, hátha egyszer szükséged lesz a helyére és áruba bocsátod.
Új év, új remények.
Ráadásul épp van egy Ecco Pro szűrőm, ami bevetésre vár, véletlenek pedig nincsenek.
Szóval, igen.
Ennyire.

Az úgy jó, hogy növényesìtem, pár hónapig futtatom a tartalomgyártás miatt, majd pedig neked adom? Max egy másik kocka üveget szeretnék majd érte cserébe. Azon is agyaltam, hogy most odaadom, csak tök jó tartalom lenne nekem is, ha végre sikerülne összerakni.
 
Nekem tökéletesen megfelel.
KÖSZI!:love:
A növényes tartalomból aztán mindent ki is menthetsz majd, hiszen tápozás, CO2 nélkül és gyenge pilács mellett nálam nem maradna életképes.
Cserekocka, cseredekor alap.

Nekem meg legalább majd híres akváriumom lesz, amit hála neked előtte a fél világ követett és lájkolt a youtube-on!!:cool:
Akkor már csak drukkolnom kell, hogy mielőbb megszálljon téged az ihlet.
Abrakadabra! Csiribú-csiribá! Vincent!
 
Nekem tökéletesen megfelel.
KÖSZI!:love:
A növényes tartalomból aztán mindent ki is menthetsz majd, hiszen tápozás, CO2 nélkül és gyenge pilács mellett nálam nem maradna életképes.
Cserekocka, cseredekor alap.

Nekem meg legalább majd híres akváriumom lesz, amit hála neked előtte a fél világ követett és lájkolt a youtube-on!!:cool:
Akkor már csak drukkolnom kell, hogy mielőbb megszálljon téged az ihlet.
Abrakadabra! Csiribú-csiribá! Vincent!

Low lesz, nyugi ;) Szóval csak vizet kell bele tenned :) Igyekszem vele, hogy aztán mihamarabb eljusson hozzád :)
 
Nos, hogy állsz az ihlettel? Mikor szeretsz ki belőle? Bele se vágj!
Hamarosan csak pelenkázni lesz időd.
Szombaton Tomi elvitte a harmincas munkahelyi kockám, ennek pont jó helye lenne ott.
Jön a húsvét, meg a névnapom, ezzel meglephetném magam.😍
 
Nos, hogy állsz az ihlettel? Mikor szeretsz ki belőle? Bele se vágj!
Hamarosan csak pelenkázni lesz időd.
Szombaton Tomi elvitte a harmincas munkahelyi kockám, ennek pont jó helye lenne ott.
Jön a húsvét, meg a névnapom, ezzel meglephetném magam.[emoji7]

Làtom nem adod fel :D Lassan be kell adnom a derekam, túl nagy a nyomás :)
 
Back
Oldal tetejére