• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma eMZé tovább tanul - 90x45x45 (182 liter)

Ez valami nagy durranás lesz!?.
Szerintem kitaláltál valami okosságot, és amikor beérik, akkor csak pislogunk. :)
Mi lesz velünk hétfőig? ;)
 
Bárcsak sikerülne valamikor egy ilyen "lepusztult és elhanyagolt" kertecskét létrehoznom! :nailbiting:
 
Ahogy szoktam mondani"Ez állatkínzás"!
Felraksz egy képet,hogy szétszedted és átalakítod az akid és majd meglátjuk hétfőn!
Na jó!Kivárjuk!:)
Jó kísérletezgetést!(y)
 
Estére lesz kép, és beszámoló?
Csúszik a dolog. Irtózatos sz.pás volt a teljes talajt leszívni + átmosni. Ráadásul mindezt úgy, hogy senkit sem költöztettem ki, tehát közben a vizet folyamatosan vissza kellett tölteni.
Sajna így előtérbe került egy nagy adag ciano alga, amit az garnélák elkezdtek zabálni. Mínusz 7 amano + ki tudja hány sakura:mad:
Kicsit most lenni ideges:mad:
 
Csúszik a dolog. Irtózatos sz.pás volt a teljes talajt leszívni + átmosni. Ráadásul mindezt úgy, hogy senkit sem költöztettem ki, tehát közben a vizet folyamatosan vissza kellett tölteni.
Sajna így előtérbe került egy nagy adag ciano alga, amit az garnélák elkezdtek zabálni. Mínusz 7 amano + ki tudja hány sakura:mad:
Kicsit most lenni ideges:mad:

Mi történt az amanokkal, és a sakurákkal, betett nekik a hirtelen megemelkedett ammónia? :(
 
Csúszik a dolog. Irtózatos sz.pás volt a teljes talajt leszívni + átmosni. Ráadásul mindezt úgy, hogy senkit sem költöztettem ki, tehát közben a vizet folyamatosan vissza kellett tölteni.
Sajna így előtérbe került egy nagy adag ciano alga, amit az garnélák elkezdtek zabálni. Mínusz 7 amano + ki tudja hány sakura:mad:
Kicsit most lenni ideges:mad:
Nem Irigyellek Zoli!Lehalászás nélkül eléggé körüményes szerintem.Hagy lássam.. :)
 
Tudom mit érzel!
Én azzal a kis homokösvénnyel is szo..tam egy pár órát! :)
Hajrá, kíváncsi vagyok!
 
Gyönyörű volt ez az akvárium, minden formájában. Végig olvastam a 24 oldalnyi naplót egy szuszra :) Amikor azt hittem, "na ez az, ennél jobb már nem lehet" akkor mindig tettél rá még egy lapáttal. Kíváncsian várom a folytatást :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére