• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma eMZé tovább tanul - 90x45x45 (182 liter)

Na végre! Életjelet adtál magadról! ;)(y) Örülök, hogy ennyire "szörnyű" a helyzet. De most komolyan, szupi az egész! Egészséges, szép minden, a fissi is nagyon aranyos a fákon. Max. annyi komment, hogy valóban túlnőtt a rotala meg a microsorum, de azon meg egy kis ollócsattogtatással mindig lehet segíteni.

Teljesen lehidaltam, hogy az aki ilyen "keskeny" valójában. Vagyis eddig a szemből készített fotókon nagy mélységet láttam az akiban, erre a mai egyik képen, ami oldalról készült látszik, hogy valójában mekkora mélységgel dolgozol! Parádés! Legalábbis engem eddig mindvégig megtévesztett a mélység-illúzió! Szóval biglike! ;)

Üdv: Robi
Robi,
itt nem csak egy-két növény nőtt túl, hanem mind. A Glosso több emelet magas. A Microsorumnak megint ki kell vágni több mint a felét. A jobb oldaki Crypto szintén zenész. A Tenellusról meg ne is beszéljünk, az két három emelet magasan nőtt önmagára. Így a Tenellust például kompletten ki kellene szedni aztán újraültetni.

Az aki nem is keskeny:) 90x45x45, szóval ugyan olyan magas mint mély:cool:
 
Robi,
itt nem csak egy-két növény nőtt túl, hanem mind. A Glosso több emelet magas. A Microsorumnak megint ki kell vágni több mint a felét. A jobb oldaki Crypto szintén zenész. A Tenellusról meg ne is beszéljünk, az két három emelet magasan nőtt önmagára. Így a Tenellust például kompletten ki kellene szedni aztán újraültetni.

Az aki nem is keskeny:) 90x45x45, szóval ugyan olyan magas mint mély:cool:
Nagyon baba Z! :) a tenellus nagyon tud nyomulni..
 
Így összefoglalva:
Köszönöm mindenkinek a tetszésnyilvánítást! (a lájkokat is:))
Nem gondoltam volna, hogy még így ennyire elvadulva is tetszik nektek az akim. Tényleg csak meg akartam mutatni, hogy bizony ilyen is van, és igazából erős kritikákra számítottam.
Na nem baj azt majd legközelebb.
Előzetesen csak annyi, hogy valamin már nagyon töröm a fejem, de ez legyen inkább meglepetés:censored:
 
Azt hittem a rendbe rakott akiról kapunk képet, és akkor bevillant ez a barna sártenger..
De kíváncsian várom mi lesz ezután.
 
hát Zoli, ez így elég sokkólóra sikeredett poszt lett! :D Gyönyörű ez a mulm-leves... Kíváncsian várom a fejleményeket!
Üdv: Robi
 
Na, ennek vége... OVERKILL :cry: Gyönyörű akvárium vóót. R.I.P.
S mi jöhet ezek után? Furdall a kíváncsiság :eek:
Egy dolog valószínű: megélénkül az "Eladó növények" topic... vagy az "Ingyen elvihető" ...:D
 
Én is most bombáztam szét a kicsit! A tied a harmadik akvárium, amit ma így láttam!:D
Vasárnap este indul az új naplód?:whistle:
én múlt vasárnap borítottam szét a "Green Hell"-t... érdekes... mindenkinek hasonló tik-tak van a fejében? :sneaky:
Lehet hogy ez egy világ méretű összeesküvés? :barefoot:
 
Jól van Fiúk, köszönöm az aggódást:p

Annyit elárulok, hogy nem lesz új napló egyenlőre:eek:
Egy kísérlet fog következni.
 
Jól van Fiúk, köszönöm az aggódást:p

Annyit elárulok, hogy nem lesz új napló egyenlőre:eek:
Egy kísérlet fog következni.
Szerintem keresztezni fogja az anubiast a parvulával... 30 centis levelei lesznek, de nem kell majd ültetni :facepalm: meg nyírni is ritkán, mert lassan nőő :ROFLMAO:
 
Sziasztok!



Hogy meddig bírjuk az akváriumod képei nélkül?
Ne aggódj Zoli többen tudjuk a számod, címed, ha nem mutatod itt akkor elmegyünk megnézni (megszervezzem?)!

A.ttila
Nyugi Ati, megmutatom amint kész lesz;) (holnap vagy hétfőn berendezem)
Azt sajnos nem ígérhetem, hogy jól fog kinézni.....ezért is írtam, hogy kísérlet következik.

Egyébként jöhettek bármikor, rajtam nem múlik:)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére