• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Empire of Dragons

Jelentem, megnyírtam. Nem kicsit - nagyon.
Vagy 1 liter úszónövényt szedtem le róla - a before kép így készült, különben tök sötét lenne.

243.JPG

A mohákat meg kellett rendesen nyírbálni, nagyon hosszúak voltak, most aztán nőhetnek. A MC-t csak visszatömködtem a résekbe, azt nem nyírtam.

Ilyen lett:

243a.JPG

A stemeket pótolom, nem annyira tetszett nekik a vastag úszóka-bunda. (bár a szomszédos akván is ugyanilyen vastagságban volt, és ott meg tök szépek... Fene se érti..)

Folyt. köv.
 
Jelentem, megnyírtam. Nem kicsit - nagyon.
Vagy 1 liter úszónövényt szedtem le róla - a before kép így készült, különben tök sötét lenne.

View attachment 157641

A mohákat meg kellett rendesen nyírbálni, nagyon hosszúak voltak, most aztán nőhetnek. A MC-t csak visszatömködtem a résekbe, azt nem nyírtam.

Ilyen lett:

View attachment 157642

A stemeket pótolom, nem annyira tetszett nekik a vastag úszóka-bunda. (bár a szomszédos akván is ugyanilyen vastagságban volt, és ott meg tök szépek... Fene se érti..)

Folyt. köv.
Megérte várni, mégsem @Verhó naplója. ☺️
 
Az egy dolog, hogy nálam, meg Zsuzsminál nem műxik az értesítő.
De hát mi a frászról értesítene, ha tavaly novembere óta tojtál belecsinálni a naplódba, @evavigh .
Arohamsisakoséletbe, vagy nem arohamsisakoséletbe, ez itt a kérdés. :p

A kékek lakhelye fotózhatatlan, áthatolhatatlan ősdzsungellé fejlődött, valamint az egymás hegyére-hátára nőtt békatutaj egy szem fényt nem enged át. Sejtelmes félhomály uralkodik - szerintem ezt fotó nélkül is el tudjátok képzelni! 😁
A tigriseknél picit csattogott az olló, itt amúgy sem kell macheta a garniknak a közlekedéshez, de most még ezt is a fantáziátokra bízom! ;) Amúgy van 3 petés tigrincs, ők indultak be a téli szunyóka után a leghamarabb.
 
Nem tudom, még kér-e a nép, de én most adok Neki! 😉:)📸

Egy picit megnyírtam a Myrio-t, közben paráztam, mikor nyesek félbe egy kíváncsi garnélát.. Hemzsegnek, mint a nyüvek..
244.JPG

244a.JPG

244c.JPG

A Blue boltoknál nem nyírtam meg semmit, az úszó rettenetek akkora méretűre fejlődnek a tetején, mint egy-egy fej saláta, jó kis félhomályt adnak a garniknak, ki is használták huncutkodásra, jó pár csajszi megpetésedett.

244d.JPG

244e.JPG
 
Ójeee! :love:
De miért csak ennyi? Egy egészestés beszámolóra vártam. :D
Kapirgászhad lenyűgöző, giga gratula! 👏✌️🤟

Köszönöm a kapirgászhad nevében! 🤗
Hááát, nincs mit cizellálnom egész estét betöltően az akvákon. Heti - kétheti kb 10%-os vízcserék mennek, hetente CA, jód pótlás, garnéla vitaminok, hangyányi tápozás - szóval a vékonynál is vékonyabb, garnélák popója kinyalva, oszt. kb. ennyi. 🙂
 
Back
Oldal tetejére