• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Emers moha nevelés joghurtban. Csak ínyenceknek!

A joghurtos próbálkozásom 3. napján piros, 2-3mm hosszú és fél-1mm vastag piros kukacok jöttek elő. A fák elvileg kezelve voltak, egy részük volt akiban is. Valahogy ki tudom nyírni őket? Pl. Carbos locsolás, vagy azzal a Riccardiával is végzek?
 
A joghurtos próbálkozásom 3. napján piros, 2-3mm hosszú és fél-1mm vastag piros kukacok jöttek elő. A fák elvileg kezelve voltak, egy részük volt akiban is. Valahogy ki tudom nyírni őket? Pl. Carbos locsolás, vagy azzal a Riccardiával is végzek?
Szerintem kár törődni velük. Ha fel lesz engedve az akvárium, úgyis megdöglenek, ha meg valami kis vízi szörnyek, akkor a halak eszik meg őket.
 
Sziasztok!
Jávaival sikerülhet co2 nélkül is? Ja és ha nem ozmóvízzel spriccelném az nagy baj lenne?
 
Szia Rafi001!

Sziasztok!
Jávaival sikerülhet co2 nélkül is? Ja és ha nem ozmóvízzel spriccelném az nagy baj lenne?
A jávai tökéletes választás, mert jól kapaszkodik és nincsenek különleges igényei!
Az ozmóvizes spriccelés leginkább az üvegre rakódó vízkő ellen alkalmazandó.

AmegA
 
Sziasztok!

Néhány fórumtárssal beszélgetve a módszerről, többen mondták hogy kipróbálták, de kudarcba fulladt a kísérletük, beindult a penészesedés, nem növekedett a moha kellőképpen stb.... .
Elbeszélésük alapján a következő hibákat követték el:
- nem görög joghurtot használtak (kefír, más joghurtok),
- túl sok joghurtot kevertek a péphez (max. 1/5 arány joghurt/víz) megfullasztva a mohát,
- idő előtti feltöltés (minimum egy hónap, mert lemosódhat a moha megkapaszkodása előtt, vagy az élőlények (garnélák, algázók) könnyen leszedhetik),
- csapvizes (Ph 8 körüli) spriccelés ozmó víz (Ph 5-6 között) helyett (lúgos kémhatás a savassal szemben, ami rontja a joghurt hatását).

A szaghatás nem szabad hogy elviselhetetlen legyen és hamar el kell múljon (1-2 nap), kell a szellőztetés is.
A fánál fontos hogy kellő ideig áztatott, letisztított legyen és előtte teljesen száraz.

AmegA
 
Nekem egész mások a tapasztalataim. Decemberben indítottam újra az akváriumomat (hamarosan lesz napló), természetesen a jól bevált joghurtos módszerrel. :)

nem görög joghurtot használtak (kefír, más joghurtok),
Én sem azt használtam, szerintem mindegy, csak sima natúr joghurt legyen.

túl sok joghurtot kevertek a péphez (max. 1/5 arány joghurt/víz) megfullasztva a mohát,
Legutóbb vizet nem is kevertem, csak kevés joghurt + moha (most éppen Taxiphyllum barbieri).

idő előtti feltöltés (minimum egy hónap, mert lemosódhat a moha megkapaszkodása előtt, vagy az élőlények (garnélák, algázók) könnyen leszedhetik),
Ha nem kerülnek be garnélák/algázók, két hét után fel lehet tölteni.

csapvizes (Ph 8 körüli) spriccelés ozmó víz (Ph 5-6 között) helyett (lúgos kémhatás a savassal szemben, ami rontja a joghurt hatását).
Legutóbb csapvízzel spricceltem, nem volt gond.

Összességében nem tudom mi lehet a gond, nekem nagyon bevált a módszer. Semmi szaga nem szokott lenni, kb olyan mint egy terrárium.
 
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy sörrel valaki megpróbálta-e már? Ha igen, milyen eredményeket ért el vele?
 
A joghurt még ok, azt a lányoktól kell elkunyizni. De hogy a jó kis sört némi moházásra? :) Valószínűleg mind1 melyik kiszerelést választanánk mindig előbb fogyna el a sörci mint a moha. :D

Hátha a kótyagos mohák erősnek éreznék magukat tőle. :) Egyébként annak idején, amikor a volt biosz tanárommal konzultáltam erről (nem vízalatti mohák tekintetében), annyit mondott, hogy valószínűsíthetően a joghurtban és sörben élő mikroorganizmusok segítik elő a mohák növekedését. Tulajdonképp ezért is érdekelne részint, mivel inkább a sört szagolnám, másrészt a kíváncsiság hajt, harmadrészt egy okkal több, hogy még több sör legyen itthon.
 
A fánál fontos hogy kellő ideig áztatott, letisztított legyen és előtte teljesen száraz.
Szia, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, ez azt jelenti hogy a joghurtot+mohát száraz fára kell rákenni?
 
Szia @gerakcs !


Ez azt jelenti, hogy a fa az áztatás előtt legyen teljesen száraz (nem nyers), min 2-3 éve ne legyen gyökérkapcsolata.

AmegA
köszi így tiszta, ezzel akkor nem lesz gond, már vagy 10 éve a pincében szárad, egy el nem készült akváriumba lett volna szánva...
 
Nos, végül csak lett gond, bár nem emiatt.
4 napja megy már, mindenhol nagyon szép (amatőr szemmel), kivéve egy helyen, ott ahol alatta pont egy FBS-es megerősítő ragasztás van a fán.
Persze nem direktbe az FBSre van kenve a moha, hanem van a ragasztón egy pár mm kéreg réteg rakva és arra. Ez penész? És ráadásul terjed is.
Mit csináljak vele, csak simán kaparjam le onnan a mohát, vagy még valamit esetleg?

(képet valahogy sehogy sem enged berakni, szóval a fára felkent zöld mohában egy fehéredő foltot kell elképzelni, igazából mintha csak maga a moha fehéredne, ezért (eddig) nem is gondoltam penésznek mert nem tipikusan olyan. Most már kb 3-4cm-re elterjeszkedett, és alatta a fán is apró fehér pöttyök jelentek meg, ezeket most vettem észre)
 
Back
Oldal tetejére