• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Emers moha nevelés joghurtban. Csak ínyenceknek!

De az első két hónapban akkor csak stagnált?Mert akkor inkább lehet,hogy csak palack beszerzése környékén kezdek hozzá! :)
 
Igen, csak stagnált, én inkább megvárnám amíg megvan a palack.
Közben azon agyalok, hogy parvula minit szeretnék az előtérbe, és lehet,
hogy megpróbálom a mohával együtt emersen indítani, csak nem túl sok infót találok az eljárásról.. :)
(Természetesen azt ültetném, nem darálnám bele joghurtba. :D )
 
Bájos az oto pár; a nőstény pocakja duzzad az ikráktól, talán a sűrű dzsungel mélyén hamarosan történik "valami"!
A növények gyönyörűek, gratulálok.
 
Nekem két hónapig ment palack nélkül, aztán elkezdtem tolni a CO2-t, és ami még maradt a mohákból, azok beindultak.
A fissidens kicsit túl is nőtte magát, meg olyan helyeken is terjed, ahova csak véletlen csöppent a turmixból.. :) Erre érdemes figyelni egyébként.
Ilyen lett a fissi: (A többi moha nagyrészt kötözve van a háttérben, de előbb-utóbb mennek a joghurtba.)
a1_zps259263cb.jpg
a2_zps26084539.jpg

Jól néz ki,csak szerintem félő,hogy a fissidens kezelhetetlen lesz egy idő után.Nálam legalábbis brutál mértékben nő,és egy ilyen dekoron nyírni mint fentebb látható szerintem egyenes út az agygörcshöz...:wacky:
 
Sziasztok nagyon jól néz ki ez a joghurtos megoldás, mivel co2 m nincs viszont jávai mohám van így a pár hónap múlva indított aksiba kipróbálnám. Szerintetek működne a dolog? :)
 
Sziasztok.
Arról tudna valaki nyilatkozni hogy amikor felkenem a fára vagy a kőre utána milyen körülményeket kell neki biztosítani?
 
Sziasztok!


amikor felkenem a fára vagy a kőre utána milyen körülményeket kell neki biztosítani?
Párás környezet (zárt edény), sok fény (akár napi 12 óra), rendszeres ozmóvizes spriccelés (2-3x/nap), napi néhány szellőztetés, vagy keskeny szellőző rés hagyása, 3-4 hét türelem.

AmegA
 
Sziasztok!



Párás környezet (zárt edény), sok fény (akár napi 12 óra), rendszeres ozmóvizes spriccelés (2-3x/nap), napi néhány szellőztetés, vagy keskeny szellőző rés hagyása, 3-4 hét türelem.

AmegA
De ebben a meleg párás környezetben a joghurt elkezd romlani, ez a rothadás nem terjed át a növényekre?
 
Szia!

1-2 napig nincs jó szaga, de pont a joghurt előzi meg az egész bepenészesedését.
Mi a receptet követve csak nagyon kevés joghurtot használtunk kb:20/1 víz/joghurt arányt.

AmegA
 
Szia!

1-2 napig nincs jó szaga, de pont a joghurt előzi meg az egész bepenészesedését.
Mi a receptet követve csak nagyon kevés joghurtot használtunk kb:20/1 víz/joghurt arányt.

AmegA
Szerintetek vasfára vagy valamilyen kőre jobb tenni? Melyiken tapad meg jobban?
 
Sziasztok!


milyen joghurt
Mi Bakoma görög joghurtot használtunk.

Kipróbáltuk palára, lyukacsos lávakőre, red moor fára.
A palára tapadt a legkevésbé, a vulkáni kövön később indult be, de akkor jó kis pamacsok lettek, a legjobb a fa, ott tapad a leghamarabb garnélabiztosra.
Ricardiát, Fissidens, Vessicularia mixet próbáltunk, mindegyik ugyanazt az eredményt hozta.

Az alapanyagok:

IMG_6519.jpg

Néhány kellék:
IMG_6525.jpg

Egy diónyi Fissidens:
IMG_6526.jpg

Pépesítve, mellette a joghurtos ozmóvíz:
IMG_6527.jpg

Felhordás elött:
IMG_6528.jpg

Ecset nem volt:
IMG_6529.jpg

Kész palák és lávakövek:
Balról- nagy Fissidens, Jávai-karácsony keverék, Riccardia, mini Fissidens.
IMG_6530.jpg

Ágakkal:
Bal lent nagy Fissidens, jobb lent Jávai-Karácsony keverék, bal fent mini Fissi, jobb fent Riccardia.
IMG_6533.jpg


Később:
IMG_6543.jpg

IMG_6544.jpg

Több kép nem fér a bejegyzésbe.

AmegA
 
Sziasztok, ez igen! Konyhaművészet felső fokon, egészen éhes lettem....... milyen fát-gyökeret használtatok?
Ez a projekt most fut nálatok vagy már régebbi?
 
Sziasztok!

Többször végigolvastam viktorlantos aktuális naplóját, plusz ezt a topikot is. :geek: Nagyon tetszik a végeredmény ennél a fajta mohásításnál . . . lehet, hogy én is belevágnék. De vannak félelmeim . . . :barefoot:
Elmondom, hogy képzeltem; Január elején vehetem kézhez a moháimat, jelenleg egy kedves fórumtárs vigyáz rájuk. :) 6 féle moha lesz: Láng moha, Karácsony moha, Willow moss, Weeping moss, Fissidens fontanus és Spyke moha. Az első kérdés az, hogy ezek a mohák alkalmasak az emmers-joghurtos nevelésre? Ill. bírják e később a low-tech körülményeket?
A fáim még áznak . . . úgy terveztem Január második hetéig várok, összerakom a scape-t megcsinálom az itt leírtak alapján a mohásítást 3-4 hétig világítok ezerrel és napi 5-6 alkalommal permetezem a kicsikéket.( Párásítóm nincs, nem is terveztem beszerezni.) Jól lesz ez így? :rolleyes: Mire (mikre) kell figyelnem, hogy nehogy árnyékra vetődjek? ;)
 
Ezek a mohák low-ban teljesen jól megvannak, sőt nálam még jobban mint high-tech ben. Én úgy olvastam hogy mindegyik alkalmas a joghurtos témába csak egyik másik lassabban indúl meg.
 
Back
Oldal tetejére