• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Első?

Van egy új wabi projektem. Itt folytassam ebben a naplóban vagy indítsak egy újat Rúnakő néven?

  • Újat Rúnakő néven

    Votes: 7 63.6%
  • Minek új? Folytasd itt!

    Votes: 4 36.4%
  • Legyen új napló, de ne ilyen hülye névvel

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    11
  • Poll closed .
R.I.P.


Ma reggel arra keltem, hogy az edény ragasztása, elengedte az összes vizet ami benne volt, így ideiglenesen bontásra ítélem a kertemet....

A növényeket átmentem egy használaton kívüli üvegbe, amíg ragasztásra kerül a kisedény.

Folyt.köv
Részvétem. Milyen márkájú ragacs volt?
 
Részvétem. Milyen márkájú ragacs volt?
Az van, hogy ez egy ezer éves edény volt....szóval gondolhattam volna a legelején.

Szétszedtem. Most ilyen:

1617523913930646587258381867105.jpg

Az üveget szétvágom és újra ragasztom. Valamikor meg restartolom. A táptalajt+amazoniat megmentettem. Most szárad, ha megszáradt megy vissza bele.

Az eleocharis durván nagy gyökeret fejlesztett. Remélem megmaradt így fél-emers állapotban 🤞🤞 #fingerscrossed

BTW már majdnem teljesen lejött a fólia...szóval az esély meg van rá.
 
Sziasztok,
Az van, hogy a buce-k emersre való átszoktatásához 2 opciót is beiktattam...

1. Csak hanyag módon ráhelyeztem a fára, tekintve, hogy ott szeret igazán. A fa folyamatosan nyirkos, folyamatosan tartja magában a vizet, így úgy gondoltam, hogy elegendő ez a mennyiség a spriccni mellett....ez néz ki a legrosszabbul...

2. Ahogy minden mást, a talaj alá ültettem. Ezek a buce-k már új leveleket, hoztak. Sanszos, hogy így szeret emersben?

Egy kép a végére:
20210424_133519.jpg


Ui: úgy néz ki, sikeresebb vagyok Wabi-ban, mint akváriumban....🤫🤫🤫
 
Sziasztok,
Az van, hogy a buce-k emersre való átszoktatásához 2 opciót is beiktattam...

1. Csak hanyag módon ráhelyeztem a fára, tekintve, hogy ott szeret igazán. A fa folyamatosan nyirkos, folyamatosan tartja magában a vizet, így úgy gondoltam, hogy elegendő ez a mennyiség a spriccni mellett....ez néz ki a legrosszabbul...

2. Ahogy minden mást, a talaj alá ültettem. Ezek a buce-k már új leveleket, hoztak. Sanszos, hogy így szeret emersben?

Egy kép a végére:
View attachment 146514


Ui: úgy néz ki, sikeresebb vagyok Wabi-ban, mint akváriumban....🤫🤫🤫
Miután a Buce-k víz alatt is virágoznak, aminek a természetben semmi értelme nincs, teljesen világos, hogy ezek elsősorban
emers növények, legalábbis a szaporodásukat az élőhelyük részbeni kiszáradásának időszakára tartogatják.
 
Back
Oldal tetejére