• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Első?

Van egy új wabi projektem. Itt folytassam ebben a naplóban vagy indítsak egy újat Rúnakő néven?

  • Újat Rúnakő néven

    Votes: 7 63.6%
  • Minek új? Folytasd itt!

    Votes: 4 36.4%
  • Legyen új napló, de ne ilyen hülye névvel

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    11
  • Poll closed .
Viszont nem vezeti ki a vasfa a bal oldalon a vizet?
Járattam már párszor, mindig figyelem, de egyelőre nem áztattam meg el semmit sem :)

A tavacska...hát igen..gondolkodtam rajta, hogy mit lehetne vele kezdeni..szerettem volna mindenféleképpen. Eleinte nagyobb volt, de úgy kevesebb volt a hely a növényeknek és inkább azokat akartam bele tenni...jövőhét vége felé szeretnék ültetni...addig meg kitalálom :)
 
Járattam már párszor, mindig figyelem, de egyelőre nem áztattam meg el semmit sem :)

A tavacska...hát igen..gondolkodtam rajta, hogy mit lehetne vele kezdeni..szerettem volna mindenféleképpen. Eleinte nagyobb volt, de úgy kevesebb volt a hely a növényeknek és inkább azokat akartam bele tenni...jövőhét vége felé szeretnék ültetni...addig meg kitalálom :)
Limnobium laevigatumot a tóba! Úgy nem olyan feltűnő, hogy nincs világos homok. 😉
 
Pára fenntartás szempontjából ez így mennyire lehet életképes:

View attachment 102554
Hosszú távon felejtős. A madzaggal körbetekert rudak 1 hét alatt feketék lesznek a penésztől, ha nem kezeled gombagátlóval, és azt is le kellene fedni egy matt lakkal, mert kiázik és bekavar , ha a vízbe kerül a vegyszer. A fa tartó is hasonló veszélynek van kitéve, ha nincs gombagátlóval kezelve. Próbáld ezeket a nejlonon kívül tartani. ✌️
 
Back
Oldal tetejére