• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Első?

Van egy új wabi projektem. Itt folytassam ebben a naplóban vagy indítsak egy újat Rúnakő néven?

  • Újat Rúnakő néven

    Votes: 7 63.6%
  • Minek új? Folytasd itt!

    Votes: 4 36.4%
  • Legyen új napló, de ne ilyen hülye névvel

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    11
  • Poll closed .
Lassan eltelik egy újabb hónap. Legutóbb szeptemberben volt egész alakos kép. A helyzet azóta sem lett jobb, de mivel már túl vagyok pár vasárnapi sörön gondoltam megosztom...

A hátteret ne nézzétek. Az a "táp raktár!"

View attachment 163476

Az akváriumok mellett jelenleg erre sem vagyok a legbüszkébb.
Nyugi. Ket sör utan siman fogyaszthato! :ROFLMAO: Nem,bocs ennel tenyleg vlt sokkal szebb!
 
Lassan eltelik egy újabb hónap. Legutóbb szeptemberben volt egész alakos kép. A helyzet azóta sem lett jobb, de mivel már túl vagyok pár vasárnapi sörön gondoltam megosztom...

A hátteret ne nézzétek. Az a "táp raktár!"

View attachment 163476

Az akváriumok mellett jelenleg erre sem vagyok a legbüszkébb.
Ákos, a téli fűtési időszakban sokkal szárazabb a levegő. Az Echinodorust megviseli ez. Részleges takarást nem lehetne tenni? Nem minden a spricnin, meg a tápon múlik. Amit ráspriccelsz az hamar felszárad, utána ugyanolyan száraz neki a levegő. 😉
 
jó régen írtam már ide…leírom mi változott:
1. az acorus elég satnya…lassan nő punnyad az alja…nem tudom mitől lehet. Folyamatosan vannak új levelek, de kicsik maradnak….
2. az echinodorust kicsit visszavágtam. Megmaradtak az új és kisebb levelek. Ez tolja a leveleket ha kell, ha nem…mellék sarjak is elkezdtek kukucskálni…
3. Az MC nem ment semmire (lehet, hogy kevés neki a sima RO), így most a nyesedék MC-ből kapott frissítést és éppen a submersed forma miatt az a rész egy takarást is…
4. A moha kuka.
5. a 4-es miatt a reptiflow-t nem takarja semmi. BTW nem is megy már egy ideje, ezért ki is fogom szedni amint lesz itthon valamennyi amazonia…
6. kezdeni kellene az avokádóval valamit. Jelenleg megpróbálom a ludwigiát felfuttatni rá :D

1BB427F4-19F1-4CC9-8F9E-275F15D1A722.jpeg

tápozás jelenleg nincsen, de vissza kellene térni rá, mivel így elég satnyák a növények…

A GA afteren tanultam @Dukenukem től, hogy nem kell teljesen tele önteni vízzel az edényt, így az utóbbi időben kb 1,5-2 cm-el a talajszint alá töltöm csak vissza!

úgy gondolom most újabb 2 hónapig rendben vagyok!
 
jó régen írtam már ide…leírom mi változott:
1. az acorus elég satnya…lassan nő punnyad az alja…nem tudom mitől lehet. Folyamatosan vannak új levelek, de kicsik maradnak….
2. az echinodorust kicsit visszavágtam. Megmaradtak az új és kisebb levelek. Ez tolja a leveleket ha kell, ha nem…mellék sarjak is elkezdtek kukucskálni…
3. Az MC nem ment semmire (lehet, hogy kevés neki a sima RO), így most a nyesedék MC-ből kapott frissítést és éppen a submersed forma miatt az a rész egy takarást is…
4. A moha kuka.
5. a 4-es miatt a reptiflow-t nem takarja semmi. BTW nem is megy már egy ideje, ezért ki is fogom szedni amint lesz itthon valamennyi amazonia…
6. kezdeni kellene az avokádóval valamit. Jelenleg megpróbálom a ludwigiát felfuttatni rá :D



tápozás jelenleg nincsen, de vissza kellene térni rá, mivel így elég satnyák a növények…

A GA afteren tanultam @Dukenukem től, hogy nem kell teljesen tele önteni vízzel az edényt, így az utóbbi időben kb 1,5-2 cm-el a talajszint alá töltöm csak vissza!

úgy gondolom most újabb 2 hónapig rendben vagyok!
Gyere el, és adok Amazóniát. :)
 
Back
Oldal tetejére