• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Első projektem - 54L, low tech garnélás

Viváriumprojekt?
Na, erről azért mesélj egy kicsit!!🙏🏻
Fogok majd, csak várok még egy kicsit, hogy összenőjenek a dolgok. Még kezdetleges állapotban van. :) Onnan jött az ötlet amúgy, hogy elpusztult sajnos a sisakos kamink, és a terráriumával akartam valamit kezdeni. :)
 
Én évekig vártam a nagynyomású CO2 indítással, féltem tőle valamiért.
Nem kellett volna.
Már két akváriumban is megy és semmi változás.😂
Semmi változás? :D Ajaj, na én is kíváncsi vagyok, hogy nálam lesz-e majd :D
 
Fogok majd, csak várok még egy kicsit, hogy összenőjenek a dolgok. Még kezdetleges állapotban van. :) Onnan jött az ötlet amúgy, hogy elpusztult sajnos a sisakos kamink, és a terráriumával akartam valamit kezdeni. :)
Tudom, közhely, de minden vég valami újnak a kezdete.
Ha elakadnál, sok ügyes fórumtag tud segíteni ebben is.
 
Ha már a fiúkat zaklatom, gondoltam, írok Neked is.
Olyan kevés lány, csaj, nő van ebben a hobbiban, hogy egyből felcsillantunk, amikor megjelentél ezzel az akváriummal.
Remélem, minden működik szépen, és Te is csupán a következő lépést fontolgatod high-tech irányba!
Mielőbb visszavárunk fórumozni!
 
Köszi az érdeklődést, jól van az akvárium, megyeget. :) Mostanában sajnos több ok miatt is inkább a low-tech irányába megyek el, inkább egy hosszan fenntartható akvárium lesz a cél, esetleg egy-két új növényt tervezek bele. De persze ez távolról sem jelenti azt, hogy ne lenne fontos a hobbi, sőt, nagyon is sok tervem van, csak ezek most picit későbbre tolódtak. :)
 
A legutóbbi bejelentkezésem óta megkapta az akvárium a nagy akva alól a szén-dioxid rendszert, így reménykedem benne, hogy néhány hét alatt összekapják magukat a növények, és egy szebb állapotú akvát mutathatok meg. :)
Addig is szívesen megosztom veletek a terrárium projektem eredményét, amit csaknem fél évig építgettem, és csinosítgattam, és biztosan lehetne szebb és átgondoltabb is, ezzel a verziójával most elégedett vagyok. :) Most talán különösen szép, mert a születésnapomra kapott orchidea még virágzik bent.
51569364516_1cecf56ac0_b.jpg_MG_7168 by Csilla Tepliczky, on Flickr
 
Köszönöm szépen :) Igen, találtam most néhány képet még a terrárium indítása környékéről, bár úgy tudatosan nem dokumentáltam. A növények fokozatosan kerültek bele a fél év alatt, az utolsó kettő egészen pontosan ma foglalta el a helyét. :) Mivel korábban Lujzi, a sisakos kaméleonom lakott benne, álló terkó révén eléggé kihívás volt magasra felépíteni, és a fenti részét is szépen megcsinálni.

51570295679_2ed77bf5fe_b.jpgterrárium01 by Csilla Tepliczky, on Flickr

Kezdetben még ilyen volt, sajnos a két lenti növényke kifakult azóta. Reménykedem, hogy egyszer lesznek még színesek :)

51570540535_5d23c703ec_b.jpgterrárium02 by Csilla Tepliczky, on Flickr

51570540505_2ab3e4beeb_b.jpgterrárium03 by Csilla Tepliczky, on Flickr
 
Back
Oldal tetejére