• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Első osztály...

De nem üzérkedek, mert a forum szabályzat is ugye tiltja. Ha lesz túlszaporulatom vagy nekiesek a Stripes brigadnak a megfelelő topicban fogom közölni! :)
 
A Bloody Marykkel a "jól állok" azt jelenti, hogy nincs túlszaporulat és szelektálnom sincs mit, mert megálltak,na jó... nem teljesen, de lelassultak. Utolsó csapatot amit kicsit fájó szívvel szedtem ki @Spexxy kapta. :)
De @mmccannon előjegyezlek! 😊✌ Tavaszi bébibumm után keressük majd egymást! :)
Ari vagy, de az Isten szerelmére, nehogy előjegyezz! Elég egy Bloody Mary idehaza, az meg én volnék. :cool:
 
Már kezdtem kellemetlenül érezni magam, hogy olyat "reklámoztam" (akaratomon kívül) amit nem tudok sehogy teljesíteni. :D
Hát akkor csak egy kis tréfanak lettem az áldozata. :D Amit nem igazán vettem észre időben....🙄 Falusi vagyok, bocs!
 
Már kezdtem kellemetlenül érezni magam, hogy olyat "reklámoztam" (akaratomon kívül) amit nem tudok sehogy teljesíteni. :D
Hát akkor csak egy kis tréfanak lettem az áldozata. :D Amit nem igazán vettem észre időben....🙄 Falusi vagyok, bocs!
Ezen a fórumon nincs olyan, hogy falusi, csak hobbitársak vannak meg písz. ☮
@star67 Csilla meg egy olyan ziccert dobott fel, amit nem tudtam kihagyni. 🤪
 
szerintem igenis vannak FALUSI hobbitársak... ellenben külön tisztelet jár nekik hogy a hiányos felhozatalból hozzák ki ugyanazt a hobbiból mint akik mind boltban, mind hobbitársakban ellátott területen csinálják ugyanezt! 👍
És mint látjuk a fenti képekből nem is csinálják rosszul a dolgot ;)
 
szerintem igenis vannak FALUSI hobbitársak... ellenben külön tisztelet jár nekik hogy a hiányos felhozatalból hozzák ki ugyanazt a hobbiból mint akik mind boltban, mind hobbitársakban ellátott területen csinálják ugyanezt! 👍
És mint látjuk a fenti képekből nem is csinálják rosszul a dolgot ;)
🥺Megtisztelsz! 😳😊😁
 
szerintem igenis vannak FALUSI hobbitársak... ellenben külön tisztelet jár nekik hogy a hiányos felhozatalból hozzák ki ugyanazt a hobbiból mint akik mind boltban, mind hobbitársakban ellátott területen csinálják ugyanezt! 👍
És mint látjuk a fenti képekből nem is csinálják rosszul a dolgot ;)

GIGA OFF ELEJE

Szerintem nem szabad, hogy efféle megkülönböztetések legyenek, mert akkor egy lavina indul el.
Ne feledd, hogy mindenki valamilyen „hendikeppel” űzi ezt a fantasztikus hobbit: városi/falusi, DIY mágus/kétbalkezes, jómódú/templom egere, egészséges/rokkant.
Úgy gondolom, ezen a fórumon a vízből, dekorból, növényekből, garnikból, halakból és csigákból összeállított kis csodákról és egymás segítéséről kell szóljon a történet.
A tisztelet meg kialakul, mert valaki a kudarcok és nehézségek ellenére nem adja fel, meg azért, mert ha bajban van egy társa, segítségére van. De ez utóbbi olyan, amit nem mondani, hanem érezni kell.

Szóval folytassuk a vízi kertjeinkről és az abban élő kis kedvenceinről a disputát. Szerintem. :)

GIGA OFF VÉGE
 
Szerintem meg aki FÉLREÉRTI @ezsolt80 hozzászólását, az félreérti a hozzászólását. Tökéletesen igaza van. Falun (PÉCSEN!) nem a bolt a legnagyobb hiánycikk - a webshopok korában, sokszor akkor is rendelek, ha amúgy el tudnék menni a cuccért (ok, másik boltba, de akkor is) -, azonban a hobbitársakból nagy hiány van. A "csak személyes átvétel", "posta nincs", stb. nagyon korlázoz minden FALUSIT (és mindenki FALUSI, aki nem a FŐFALUBAN él). De, hogy mást ne mondjak: egyszerűen csak a személyes kontakt hiánya, egy inspiráló beszélgetés, amikor semmi újat nem tanulunk egymástól, csak átbeszélünk egy adott témát, talán ez a legrosszabb.

(Norbi meg elküld minket a p*csbe, hogy mit lelkizünk a naplójában :D)
 
Á, én élvezem, hogy perifériáda kerültem... igaz nem azért mert jól vagy rosszul csinálok valamit, de legalább kaptam "10 perc hínevet"... 🤣🤣🤣🤣🤣
(Valahol el kell kezdeni)
Egyébként a "falusi vagyok" nálam csak általános szintü kifogás(aim egyike).Bár mindenkivel egyet tudok érteni, viszont két teljesen más megközelítésből "vizsgáljátok az esetet". :) Abszolút képtelen vagyok állást foglalni, de ismértlem: Mindkét oldalra nagyon erősen bólogatok! 😁
 
Megfelelő öniróniával kell rendelkezni szerintem. Olyan kifogás ez mint amikor valaki azzal védekezik, hogy fel volt mentve matekból vagy ilyesmi... :D
 
Egy kis helyzet jelentés:
Az általam méltatlanul keveset említett egyik kocka ahol egy időben burjánzott a Tangarine állomány jelenlegi helyzetésről:
Az akvárium él és virul. A költözés óta az első homokos rész nem látszik, de nem ront a látványon, azzal sem volt valami szép meg így se... 😅
20200303_203409.jpg
Így fest. Algás.
A tangarine állomány teljesen megállt, mert szép kis törpe morgo gurámik lakhelyéül szolgált, de a teljes kihalás elött kiszedten a halakat és "frissítettem" a csapaton, mert nem láttam hímet.
(A frissítésben volt 1! Akit roppantmód irígylek is, de szerintem vagyunk így egy páran. És már van is 1 petés!!!! :) )
Na meg akkor volt egy utam Bp-n ahol is..... na találjátok ki.... :D
Mutatok képet:
(Amúgy csak csavarogni indultam...-tunk...)
20200303_205013.jpg
20200303_205011.jpg
Na de ők sem tétlenkedtek... 😏
20200303_204946.jpg
Na ez történt eddig ebben az akvában. :D
Aztán teleszórom még ezt a maradék helyet értékelhetetlen vacak képekkel, amik csak nekem tetszenek.... 😅
20200303_204024.jpg
20200303_204003.jpg20200303_203738.jpg20200303_203803.jpg
 
A full fekete az neocaridina black rose?:unsure:
PÜ-ben elirányithatnál, merre csavarogjsk, hogy ilyenre találjak?!

A többi képedből nekem a super crs tűnt ki a tömegből, nagyon csini.;)
@tsokee !!!! Keresnek (és csúfolnak) tikteket!!! 🤣
Nem kérem Csilla ők Hájgréd grínjádék.... :)
 
Back
Oldal tetejére