• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Első osztály...

Igen, ez a terv. :) És majd ha sokan lesznek a Taiwanok akkor mennek a saját akvájukba, 112 literbe amit @Szabó Henrik növényeivel indítottam (meg párral a sajataimból)... :)

Ha sok Taiwant szeretnél, akkor az sokkal célravezetőbb, ha eleve külön akvába teszed őket. Az ilyen módon való keveréssel (nevezetesen, hogy egybe teszed őket, aztán lesz ami lesz) az a baj, hogy a Mischling F1 generációt, ha nem Mischlinggel, vagy Taiwannal pároztatod vissza, marha kicsi lesz a sansz, hogy Taiwant kapj.
 
No, ha már valamennyit naplózgatok, és egy-egy ember mintha olvasná... Nektek szóljon a következő poszt. :)
A Bloody Mary-Babaulti Stripes és sok hal akváriumomat tavasszal szelektálni fogom, ha minden jól megy... 🦐 Főleg ami a Babaultikat illeti.
Őket sajnálnám vadasként elajándékozni vagy jelképes összegért, de vadas garnélaként aukciós oldalakon hírdetni, főleg azért mert én még gyengébb garnélákkal indultam és persze jó húzós összegér jutottam hozzá. :) Viszont egy-egy lelkes kolegának itt a forumon simán adok belőlük kezdő csapatot mondjuk növényért vagy csokiért cserébe. Simán vissza lehet hozni belőlük egy jó bandát mint ahogy nálam is történt... :) (1 év kellett hozzá)
@ezsolt? Tudom, nálad hihetetlenül szelektált babaulti csapat van, de ezek esetleg?
 
Tudom. :) De nekem pont van időm ezekkel vacakolni. ;)
Azért köszi, hogy szóltál! Ismerem a témát, olvastam sokat róla. De köszi mégegyszer! :)

Én is szeretek velük vacakolni, :) bár nálam eléggé véletlen jöttek létre a Mischlingek, elnéztem a tigrisekhez és két blue bolt lányhoz tett CRS-ek nemét lányok helyett két fiút sikeredett átraknom. A Mischlingeket aztán külön akvába téve blue boltokat vártam, de sokkal több pandám, king kongom lett, 1 red wine és 1 red ruby is született - a genetika rejtelmei...
Drukkolok, hogy sok szép Taiwan szülessen nálad is!
 
Na még két kép erről a förtelem szivacsról itt az akasztósomon. :D
View attachment 86624View attachment 86625
alakul ez... nekem sokkal rosszabb állományról indult az első kör babaulti. Aztán 50-80darabokat szelektáltam le (ennél kevesebb ami maradt a továbbiakra), de aztán már eléggé stabil tud lenni, csak az elején kell szívtelennek lenni.
Van egy sejtésem, hogy kitől vannak a garnélák és akkor tényleg tőlem származnak.
 
Back
Oldal tetejére