• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Első osztály...

Az utosló írásomban amire válaszoltál és már én is jó rég írtam, na abban a témát lezártam.
Persze meg lehet itt magyarázni, hogy mit miért írtál, de legközelebb ne írjál vagy ne olyat amit meg kell magyarázni vagy ne nekem (vagyis velem vagy a családommal kapcsolatos témára) és kész!

Ja és köszi. ☺
Nem nagyon értem a felháborodásodat!? :unsure: @elektrorudi egy jó fej, értelmes ember. Nem hiszem, hogy azért írt, hogy téged vagy a családodat bántsa, csak érdekesnek találja, hogy az általános keresztnevek lassan kihalóban vannak. Tök ennyi.... szerintem ebben semmi bántó nincs. És ha ezt így nézzük akkor 10-20 év múlva a Te neved is az enyém is és még sok általános másé is ősi névnek fog majd számítani.... ;)
Peace! ✌️
 
Jajj, hagyjuk már a témát. :) Eddig ahányszor ezzel kapcsolatosan írtam, mindig nagyon megerőltető volt számomra és utána meg nagyon büszke voltam magamra. Mert nem voltam undorító és nem voltam vulgáris meg ilyenek. Erre azt mondod, hogy felháborodásomat nem érted? :) Hát, sokáig cenzuráztam magam, mire azok a sorok megszülettek.
Elhiszem, hogy mindenki normális és király meg minden, hiszen akvarista és itt ez általánosság!
Viszont nem csípem, ha valaki hülyeséget beszél a lányom nevéről vagy akármi ilyesmi. Kicsit ezzel kapcsolatosan lehet érzékenyebb vagyok az átlagosnál. Szépen próbáltam meg ezt elhalkítani, de nem sikerült. Lehet én voltam az oka. Hát ez van. Én erre csak azt tudom mondani, hogy ügyes voltam.
Mert amikor elkezdődött itt a senki nem ad normális nevet a gyerekének téma már akkor legszívesebben olyanokat írtam volna hogy Huhuuuu. Na, hát, azért nem szeretném, hogy az legyen, hogy eddig bírtam. :) Ez egy fórum, kedves és segítőkész és okos és kultúrált és arctalan emberekkel, a teljesség igénye nélkül. Na ezt viselem néha nehezen. Igaz a társaság nagy részével már találkoztam vannak innen barátaim is, de nem szeretem amikor ilyeneket magyaráz akárki, főleg egy olyan ember aki nem is tudom hogyan talált ide. Nem a képeket szólja le vagy dicséri meg vagy az akváriumom, hanem elkezd a lányom nevén rugózni.... Érted? Ezért javasoltam, hogy jöjjön ide vagy menjünk el együtt kocsmázni. Akkor legalább nem kell agyon cenzúrázzam magam... Meg nem csak egy arctalan profilt lát. De biztosan nem lenne senkinek semmi baja személyesen a lányom nevével, ha Luszeszitának is mutatnám be. ;)

Na szóval a mondandóm lényege: felháborodásom az nem is volt felháborodás. Akkor lett volna, ha egyből a címét kérem, hogy elmenjek és kihúzzam a belét!!!

De ilyen nem történt és nem is fog. ☺️
Akik itt vannak a forumon azokat kivétel nélkül tisztelem és az "öregebbekre" való tekintettel meg a fórum tulajaira: moderálom magam, még ha nehezemre is esik néha. 🤗
 
Jajj, hagyjuk már a témát. :) Eddig ahányszor ezzel kapcsolatosan írtam, mindig nagyon megerőltető volt számomra és utána meg nagyon büszke voltam magamra. Mert nem voltam undorító és nem voltam vulgáris meg ilyenek. Erre azt mondod, hogy felháborodásomat nem érted? :) Hát, sokáig cenzuráztam magam, mire azok a sorok megszülettek.
Elhiszem, hogy mindenki normális és király meg minden, hiszen akvarista és itt ez általánosság!
Viszont nem csípem, ha valaki hülyeséget beszél a lányom nevéről vagy akármi ilyesmi. Kicsit ezzel kapcsolatosan lehet érzékenyebb vagyok az átlagosnál. Szépen próbáltam meg ezt elhalkítani, de nem sikerült. Lehet én voltam az oka. Hát ez van. Én erre csak azt tudom mondani, hogy ügyes voltam.
Mert amikor elkezdődött itt a senki nem ad normális nevet a gyerekének téma már akkor legszívesebben olyanokat írtam volna hogy Huhuuuu. Na, hát, azért nem szeretném, hogy az legyen, hogy eddig bírtam. :) Ez egy fórum, kedves és segítőkész és okos és kultúrált és arctalan emberekkel, a teljesség igénye nélkül. Na ezt viselem néha nehezen. Igaz a társaság nagy részével már találkoztam vannak innen barátaim is, de nem szeretem amikor ilyeneket magyaráz akárki, főleg egy olyan ember aki nem is tudom hogyan talált ide. Nem a képeket szólja le vagy dicséri meg vagy az akváriumom, hanem elkezd a lányom nevén rugózni.... Érted? Ezért javasoltam, hogy jöjjön ide vagy menjünk el együtt kocsmázni. Akkor legalább nem kell agyon cenzúrázzam magam... Meg nem csak egy arctalan profilt lát. De biztosan nem lenne senkinek semmi baja személyesen a lányom nevével, ha Luszeszitának is mutatnám be. ;)

Na szóval a mondandóm lényege: felháborodásom az nem is volt felháborodás. Akkor lett volna, ha egyből a címét kérem, hogy elmenjek és kihúzzam a belét!!!

De ilyen nem történt és nem is fog. ☺️
Akik itt vannak a forumon azokat kivétel nélkül tisztelem és az "öregebbekre" való tekintettel meg a fórum tulajaira: moderálom magam, még ha nehezemre is esik néha. 🤗
Van egy üveg bontatlan Törleym, igaz édes pezsi, de ugorj már "át" és a fenekére nézve az üvegnek, nyugodjunk le.
Annyiban szólnék hozzá, hogy sajnos egyre többször üti fel a fejét a kibírhatatlan FB-stílus. Ennyi. Akkor koccintunk? 🍾🥂
 
Azoktól a Blue Shadow Mosuráktól beájultam. Über mese szépek❣️
Én is szeretem őket, és vannak magasabb osztályúak is, akik most nem modellkedtek! :)
Szerencsére elég magas a létszám! 😊 Ezért nélkülük is lehet nyüzsgős képet készíteni. Már csak egy jó fotós kellene, aki értékelhető képeket készítene róluk. Mert erre én nem vagyok alkalmas. :D
 
És van egy tök üres akvariumom is. Mármint amiben semmilyen állatka nincs.
Neocaridinát terveztem bele, de nem tudom milyet kellene...
Ha valakinek van ötlete akkor szóljon! :)
Ha esetleg lenne neki, cserébe pár taiwanért akkor meg főleg! ;)
20230302_221233.jpg
 
Mondanám, hogy szerintem a Blue Dream-jeim tök szépen mutatnának itt is amúgy is most akarok a napokban indítani pont egy Taiwan Bee akvát (+amíg beáll ugye), de hát van egy távolság. :(
 
mitom-2 néven van napló.
+ a kék guppy-t is adom, ha kell. :D (Amúgy is a napokban akartam itt elajándékozni, ha kell vkinek.)
 
Mondanám, hogy szerintem a Blue Dream-jeim tök szépen mutatnának itt is amúgy is most akarok a napokban indítani pont egy Taiwan Bee akvát (+amíg beáll ugye), de hát van egy távolság. :(
Milyen távolság? 180 km... 😆🤣
Amúgy minden második héten Bp-n vagyok. :)
Ha aktuális lesz, mehet majd a csere! ;)
Bár Bd-m van... de ha igazán szépek akkor szivesen fogadnám! :)
 
És van egy tök üres akvariumom is. Mármint amiben semmilyen állatka nincs.
Neocaridinát terveztem bele, de nem tudom milyet kellene...
Ha valakinek van ötlete akkor szóljon! :)
Ha esetleg lenne neki, cserébe pár taiwanért akkor meg főleg! ;)
View attachment 174224
Nekem sárga neok vannak. A világosabbjai Yellow a sötétebbek meg inkább Orange. Csak válogatni kell, melyik irány tetszik. 🙂
 
Anno gyönyörű black rose csapatom volt, imádtam őket és itthon a feketéket nem sokan tartják, eléggé kuriózum. Én arra szavaznék. Sárgád, meg kéked már van, akkor megint üres maradna ez a pöpec kis kocka.;)
Nekem is volt valami fekete, csak kihaat. :D
 
Back
Oldal tetejére