• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Első Nano akváriumom

Szántay Roland

Tapasztalt kertész
Ma végre másfél hónap után befejeztem az első Nano (20l-es) akváriumomat.50EF20FB-3EE8-4593-AA51-047239459EC8.jpeg
Növények:
Háttér;
-Rotala Vietnam Hra
-Myriophyllum Guyana
Középtér;
-Staurogyne Repens
-Eleocharis Acicularis Mini
-Marsilea Crenata
-Cryptocoryne Wendtii ‘Grün’
-Bucephlandra Serimbu Brown
Előtér;
-Cryptocoryne Wendtii Kompakt
-Marsilea Crenata
-Staurogyne Repens
-Bucephlandra Serimbu Brown

Kötözött növények;
-Hygrophila Pinnatifida
-Vesicularia dubyana

Halak, garnélák;
-8db Galaxy Razbóra
-3db Törpe Szívóharcsa
-7db Narancs Sakura garnéla
 
Utoljára módosított:
A befejezettet úgy értettem, hogy már nem ültetek bele több növényt, nem rakok bele több dekorációt. Már csak a növényeket kell néha megnyírni.
El kellene olvasni a befejezet akvárium naplókat, a végét, és akkor látni fogod hogy ezek már bontásra kerültek akváriumok, már nem működnek. Ha érted a fogalmát.;)
 
Elég rég írtam ide utoljára. Azóta sok változás történt:
Elölről hátra került a Cryptocoryne wendtii Kompakt. A fa alól kivettem a Marsilea crenatat mert nagyon elszaporodott. A fáról levettem a Hygrophilat. Sajnos megtámadta a zöld pontalga és az nem tetszett neki ezért átkerült a nagy akváriumba. Ott nagyon szépen nődögél. Jobb oldalra viszont bekerült néhány új növény: Cryptocoryne parva és Rotala Bonsai.
BC07F0B2-C375-482D-B37F-D717D5897AF0.jpeg
Szerintem baloldalról a Crypotok közé egy ágat kéne betennem ami rádől a másik fa legfelső mohás részére. Ti mit gondoltok erről?
 
Back
Oldal tetejére