• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Első kezdő 100l-es akváriumom

Hát...............:rolleyes:

Azt javasolnám, keress valami képet a neten, a több millió scape közül, ami tetszik neked, és persze reálisan megvalósítható ebben az akváriumban, aztán átbeszéljük, hogyan tovább!(y)
Szerintem Mishmast most hagyni kell, hogy "beérjen" az ő tempójában. Még biztos sok az info, fel kell dolgoznia, megértenie és akkor jön a nagy bumm. ;) Jé ebből ezt lehetne! :ROFLMAO:
 
View attachment 63723
View attachment 63724
View attachment 63725
Ez a friss állapot elég kuszának tűnhet
A hajó majd kikerűl :)
Igazából nincs ezzel semmi baj. Miért mondom ezt?
Mert meglátásom szerint, ez is egy alkotás, amit a készítője saját képére formál. Nem kell mindíg, mindenben valakire/valamire hasonlítani. Az, hogy kinek mi tetszik, ízlés dolga. Pl. a kókuszdió egy kedvenc berendezési tárgyam volt. A legtöbben a "hajóroncs" kategóriába sorolják... és mégis. Egy régi akvarista könyvben (Dr Lányi György írta) láttam egy fotót, ahol egy szétnyíló kókuszdióban volt valami Crypto meg talán jávai moha, fehér kvarchomok szerű aljzaton. Ez a kép annyira belém égett, hogy majd' ötven évvel később is ezt az ideát akartam megvalósítani. Benn is volt majdnem két évig a szétnyílt kókuszdió az akváriumomban, és csak a napokban dobtam ki, mert kellett a hely @mmccannon-tól ajándékba kapott növénykéknek. Nekem legalább annyira idegen és természet ellenes a versenyeken gyakran előkelő helyeken szereplő scape, mint másoknak a hajóroncs, a kókuszdió, a széttöredezett rumoshordó, vagy a buborékot eregető kis búvár figura. Ez is egy nagyon szubjektív sport. Csak akkor igazodj mások által felállított mércéhez, ha saját magad úgy érzed, hogy azt az utat akarod választani.
Jó szívvel csak annyit mondhatok: hajrá!
 
Igen ez egy hosszú út
Mindig van a fejemben elképzelés csak itt kicsit várni kell csupán pár hónapot hogy mi is alakult ki az alkotásból!!
Itt nagyon sok seggítséget kapok
Ugyhogy már tervezem a következő ráncfelvarrás
A hajóval az a tervem hogy valamijen mohával befuttatom aztán úgy már beillik a képbe a kokuszdió jó ötlet
 
Back
Oldal tetejére