• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Első hi-tech 288L

Egyszer lenyírtam a parvula felét, de azt sem alaposan. Szóval mondjuk, hogy nem nyírtam, kócos, de jó pofa nincs vele bajom, csak azt kellene megtudnom valami okostól miért barnul. A táptalaj kifogyott 1 év után, vagy a BO-t sínylette meg? @viktorlantos pls. Ennél már nem számít csak tudni akarom.

24 darab csiga nagyon kevés ehhez a 288L-hez mégis elvégezték a dolguk. Nagyon lassan azaz kb 2 hónap alatt másztak végig de nyoma sincs semmi algának. Talán a repedésekben találok ha makrózok....

Tavaszi szünetben rescape szóval nem érdekel nagyon mi van már vele. Heti vízcsere persze megtörténik.
Rescape-nek tudom sírás lesz a vége, mert túlnőtt rajtam a project...de most már véghez viszem. Vettem 80 kiló Samurai Rock-ot és nem lett belőle semmi szép.

Összképet azért nem teszek már fel mert összeomlott amit csináltam.

HAC-ra gondoltam jelentkezem. Semmi másért mint hogy szokjam mit kel ilyenkor csinálni. Egyik ágat odébb akartam tenni egy picit ami feltúrta a gyepet és egy kőépítmény is összeomlott. Kudarcok kudarca.

View attachment 49502


Ha valakinek kell algamentes karácsonymoha vihet, pénzért, csokiért, csere növényért akármiért.
Kollega, hogy ez hogy kikupalodott!!
Miert nem lattam en azt a kepet, csak most? Nagyon jo lett szerintem.(y)
 
Na es mi az uj projekted? Arrol is lemaradtam?
Köszönöm. :)
Nem tudom láttad-e a GA-ban Balázs 650L-es tavalyi IAPLC versenyakváját a Samurai rock-al tömött vörös csodát. Mint kezdő nem szégyelltem másolni. S jóval szerényebben néz ki 288L-ben, valamint kezdőként nem is lett olyan dögös.

De tanulásnak teljesen jó és egyébként elégedett vagyok vele. 3-4 hónapig úgy értem haza, hogy hűűű de szép. Aztán mivel csak Montcarlo és Buce van benne, így kezd hiányozni a dzsungel is. S kezdem már nem értékelni. Nem tudom ez másoknál hogy van, de amíg dzsungel volt a sziklást akartam, majd fordítva. Azt hiszem a problémát 2 akva oldaná meg. :D :D

S most értem meg Bélát aki 4 hónaponta újrahúzta a böszmét.
 
Köszönöm. :)
Nem tudom láttad-e a GA-ban Balázs 650L-es tavalyi IAPLC versenyakváját a Samurai rock-al tömött vörös csodát. Mint kezdő nem szégyelltem másolni. S jóval szerényebben néz ki 288L-ben, valamint kezdőként nem is lett olyan dögös.

De tanulásnak teljesen jó és egyébként elégedett vagyok vele. 3-4 hónapig úgy értem haza, hogy hűűű de szép. Aztán mivel csak Montcarlo és Buce van benne, így kezd hiányozni a dzsungel is. S kezdem már nem értékelni. Nem tudom ez másoknál hogy van, de amíg dzsungel volt a sziklást akartam, majd fordítva. Azt hiszem a problémát 2 akva oldaná meg. :D :D

S most értem meg Bélát aki 4 hónaponta újrahúzta a böszmét.
Van erröl naplod?
 
Csak a versenyfotót nem publikálhatod eredményhirdetés előtt. De tulajdonképpen még ezt sem nézi senki, csupán ha előkelő helyezést érsz el.
Szóval ha nem akarsz titkolózni, mi nagyon szívesen megnéznénk, mit is alkottál.
Akkor amikor írtál megfogadtam, hogy elkezdem a naplót ezért itt nem is válaszolok hanem majd ott megidézlek, de csak nem jön össze. :D De már illene neked válaszolni, szóval elindítom majd amint készülnek új képek...bocsi igyekszem.
 
Back
Oldal tetejére