• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Első GREEN AQUA nyílt nap!

Akit esetleg a fotográfia is érdekel, a nyílt napon ugyanitt megtekintheti Zsila Sándor, hazánk egyik legkiválóbb természetfotósának legfrissebb tárlatát.
 
Hamarosan találkozó... aki még filózik hogy jöjjön-e vagy sem annak elmondom, hogy kb 80 féle terméket visznek ki Atiék.
Úgyhogy tényleg lesz mit nézni és tapizni esetleg vásárolni.

Hely van, elférünk. GYERTEK :D

Az első belépő egy marék algát kap Ati akváriumából. :lol:
 
Noh épp most estem be az ajtón a bemutató után. :D
Még frissibe szeretném megköszönni mindenkinek aki eljött. Végül szép számmal voltunk és remélem valamennyire élvezhető volt a részünkről kicsit kapkodósra, ad-hoc jellegűre sikerült találkozó.

Sajnos kevés volt az idő, hogy mindenkivel beszéljünk, pedig szerettünk volna.

Részemről elmondhatom, hogy jól éreztem magam veletek, és remélhetőleg részetekről is igény lesz a folytatásra.
Igyekszünk akkor már kicsit összeszedettebben.

Köszönöm mindenkinek aki eljött, ha bármilyen véleményetek van, hogy mi az ami jó volt, mi az ami kevésbé, azt is szívesen olvasnánk.
Illetve úgy általánosságban is mit gondoltatok a ma estéről?

Köszönjük a hangulatos helyszínt az ArtWorkPhoto Pest-nek. http://www.awpest.hu/
 
Közben a rendkívüli szórakozottságunkban kiderült, hogy szuper akciós áron sikerült megszabadulni a kiállított Opti akitól.... :shock:
Gyakorlatilag normál aki árán adtuk el... Hát ez van. Nehéz egyszerre jó házigazdának és kereskedőnek lenni.

Legalább szereztünk egy jó napot valakinek ;)

3663003545_6c041f77e9.jpg

3663806438_08103a87d5.jpg

3663002697_4508d5390f.jpg

3663806290_8467422180.jpg
 
Biztos annyira egyforma az opti meg a normál, hogy még megkülömböztetni is nehéz.. :lol: Na jó ez csak vicc.. Tudom miért annyi az opti... és tudom az olyan mint órában a SHAPPHIRE üveg.. sokszorozza az árat.. Ha van még az olcsó optibol szólj Viktor ..én is kérek ;) Sajnálom hogy Debrecenben nincs akvás nyilt nap, kiállítás.. :( Nem akar valaki szervezni egyet?? Pl:Boltosok...És most nem mondok nevet ;) ;) ;)
 
Nekem tetszett az előadásotok! Szerintem jó így ha nincs agyonszervezve mert a jó bulik is spontán születnek ;) ! Ma is tanultam egy-két új dolgot,na persze ezért is mentem. Ja és azért a formás seiryu kövekért :) . Két apró problémám volt: keymaker,amúgy nagyszerű előadásának aláfestő zenéje és a találkozó rövidsége :) .
Mindent összevetve nagyon jól éreztem magam és várom a folytatást amin remélem ismételten meg tudok jelenni. :cool: :cool:
 
Hali!

Nekem is nagyon tetszett az előadás tényleg gyakrabban kéne rendezni, természetesen az egybekötött vásárral. :)
 
Sziasztok!

Nagyon tetszett az előadás, úgy általánosságban minden témából volt egy pici. Érdekesen figyeltem hogy a három "celeb" mindig vitatkozott :D
Megmondom őszintén volt amiről többet szerettem volna hallani, volt amiről nem annyira, de jó volt a hangulat ;)
Pl. a háttér világításos , kartonos fényképezési hókusz pokuszokra kíváncsi lettem volna előadással egybekötött vásár is ;)
Volt egy kis tereprendezéses dolog is ami még jó volt, de összességében szerintem amit 2 órában összetudtatok szedni az rendben volt.
A többi remélem majd a folytatás ;)
 
viktorlantos said:
Közben a rendkívüli szórakozottságunkban kiderült, hogy szuper akciós áron sikerült megszabadulni a kiállított Opti akitól.... :shock:
Gyakorlatilag normál aki árán adtuk el... Hát ez van. Nehéz egyszerre jó házigazdának és kereskedőnek lenni.
Viktor, remélem legközelebb kihozzátok a 182 L-es Opti akit is... ;) Egyébként szerintem kifejezetten jól sikerült a tegnap este. Jó volt a helyszínválasztás, a technika, a szervezés és a hangulat is, csak így tovább. Nigrotól pedig várjuk a postot a tegnap estéről. :)
 
Sziasztok!
Nekem is nagyon tetszett az előadás. Igaz tényleg jobb lett volna még beszélgetni, de azért így is jó volt, a következő csak jobb lesz ;)
Az idő hamar elszállt, sajnos, de a 8 óra helyett 9 kor mentem el, és akkor még voltatok ott jó páran :cool:
 
Üdv.

Személy szerint,mindennel elégedett voltam,helyszín az előadók,és a kötetlenség.Szóval kezdetnek tökéletes,és a folytatás is tuti jó lesz.Tetszett ,hogy tényleg értenek ezek a fiuk a témához,és látszott rajtuk,hogy jó a marketing részükről.

akkor legközelebb :D
 
Köszönöm mindenkinek aki eljött. Aki nem tudott, annak (is) ígérem csinálunk folytatást.
Egy rövid beszámolót feltettem a blogra.
 
Nigro said:
Köszönöm mindenkinek aki eljött. Aki nem tudott, annak (is) ígérem csinálunk folytatást.
Egy rövid beszámolót feltettem a blogra.

jó kis post lett. ;) jók így a fotók is, bár nem adja vissza a hangulatot teljesen. Azért jó volt lapozgatni :lol:
 
Back
Oldal tetejére