• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Első 54 literes növényes

zozi76

Kertész szaki
Sziasztok!
Szeretném meg mutatni az első növényes akimat ami 2015.02.07-én indúlt! Akváriumom már régóta van kb. 12 éve.De növényes ez az első!Az aki 54 liter, talaj 9 liter JBL ProScape Plant Soil a technika JBL e701-s szűrő 1 liter substart pro, 1 liter ada bio rio perlon meg 100 ml Seachem Purigen. A világítás az odyssea 36 watt napi 9 óra 13:30-tól 22:30-ig. nagy nyomású co2 2 kg-os palack gw reduktor mágnesszeleppel ga japám diffúzór közepes, gw co2 cső buborékszámláló ada visszafolyásgátló szelep 11:00-tól 21:30-ig. A tápozás napi Green Aqua Micro meg macro 3-3ml carbo 2 ml. A vízcsere heti 50%-ék! A növényeket nem nagyon ismerem csak úgy tetszés szerint válogattam. A lakók 10db kolibri hal 3 neon, 4 oto, 5 amano garnéla, 5 red cherry, 1 szumátrai algázó, 1 aymoneri.
Jöhetnek a kritikák! Minden segítséget örömmel fogadok! Tudom nem a legjobb de nekem ez is nagy szó!:ROFLMAO::ROFLMAO:
És akkor a képek!
20150621_193750_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


20150621_193751_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


A képek nem a legjobbak de csak telefonnal tudok csinálni!
Az eredeti képekhez itt a link!
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
 
Utoljára módosított:
Ami még kimaradt, ada green bacter minde vízcserénél 5 csepp meg happy life algin regular az is minden vízcserénél mert van ecset meg zöld fonal alga! A co2 110 bubi/ perc!;)
 
Utoljára módosított:
Ez egy új akvárium? Ha igen, akkor miért a befejezett (már szétbonott) akváriumok közé nyitottad a topikot. Szerintem kérj meg egy admint vagy moderátort, hogy tegye át a naplókhoz.
 
Sziasztok!
Amióta raktam fel képet kicsit valtozott a technika! Felkerűlt az odyssea 36 wattos lámpa helyett egy ADA aquasky 601-es lámpa! Igy a világítási idő az lecsökkent napi 6 órára! Mert előjött durván a fonal alga!
Egy kép hogy most így néz ki az aki!
4349437041_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Kritika nem lehet. Első növényes akváriumod, a technika rendben, a növények egészségesek, összkép, picit kesze-kusza, de az idő ezt megoldja. Kritikát ne várj. Járd a magad utad, tanulni lehet a fórumon, de inkább azt mondom, hogy a tapasztalat lesz a nyerő.Csüggedés szigorúan tilos!;)
 
Hahó!
Nekem tetszik a régi is.
Apropó: mekkora változást hozott a twinstar úgy, hogy már "beállt" akiba tetted be?
 
Sziasztok!
Szeretném meg mutatni az első növényes akimat ami 2015.02.07-én indúlt! Akváriumom már régóta van kb. 12 éve.De növényes ez az első!Az aki 54 liter, talaj 9 liter JBL ProScape Plant Soil a technika JBL e701-s szűrő 1 liter substart pro, 1 liter ada bio rio perlon meg 100 ml Seachem Purigen. A világítás az odyssea 36 watt napi 9 óra 13:30-tól 22:30-ig. nagy nyomású co2 2 kg-os palack gw reduktor mágnesszeleppel ga japám diffúzór közepes, gw co2 cső buborékszámláló ada visszafolyásgátló szelep 11:00-tól 21:30-ig. A tápozás napi Green Aqua Micro meg macro 3-3ml carbo 2 ml. A vízcsere heti 50%-ék! A növényeket nem nagyon ismerem csak úgy tetszés szerint válogattam. A lakók 10db kolibri hal 3 neon, 4 oto, 5 amano garnéla, 5 red cherry, 1 szumátrai algázó, 1 aymoneri.
Jöhetnek a kritikák! Minden segítséget örömmel fogadok! Tudom nem a legjobb de nekem ez is nagy szó!:ROFLMAO::ROFLMAO:
És akkor a képek!
20150621_193750_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20150621_193751_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képek nem a legjobbak de csak telefonnal tudok csinálni!
Az eredeti képekhez itt a link!
Képfeltöltés.hu - korlátlan ingyen tárhely képeidnek, regisztráció nélkül
Csodálatos. Hogyan tartod fenn a növények növekedését?
 
Back
Oldal tetejére