• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

Mi egyszer csináltunk egy kamera rendszert fokozottan robbanás veszélyes helyen (Tiszabezdédi cseppfolyós gáz átfejtő telep) és ott húztunk sok sok méternyi optikai kábelt. Aztán jött egy szaki és leheggesztett minden végpontot. Kollégámmal úgy néztük mintha nem is tudom milyen csodát látnánk. Sajnos nekem sem adatott meg kipróbálni és talán már nem is fog... [emoji2]


Nem kell valami komoly dologra gondolni. Szívesen megtanítok bárkit optikai kábelt kötni. :)
 
Nekem tegnap ota a othoni fürdő szoba foglalja el a napi munkámat . Egy kád cserét kellet beiktatni mert a párom forró vizet öntőt bele a akril kádba mikor nem volt meleg viz szolgáltatás . Sajnos a párom nem tudta :cry:
20190102_190510.jpgIMG-03fc5dcbdd293620159c78d5dc8bb4c6-V.jpg
De már holnap kész leszek vele !;):)
 
megnéztem volna a régi kádat mit művelt vele
Hát kívánom , hogy a saját bőrödön inkáb ne tapasztald meg !. A alja szétnyílt amit megragasztottam . Aztán vasárnap elmentünk a o.i ba s vettünk egy másikat .
Mondtam is a páromnak hogy oké meg csinálom a kád cserét ( viz szerelés , kád beállítás , csempézés ) de minden egyes nap egy sepregető garnéla .
Lehet hogy még el kellene húznom a melót egy két nappal ?. :)
 
Persze hogy van, csak nem merjük megközelíteni, mert folyamatosan káromkodik és ha meglát, elküld az anyánkba.

Ezen jót derültem [emoji2]
Annó bicigli boltban voltam szerelő. Na ott is tudtak olyanokat kérni, hogy nehéz volt megállni azt, hogy ne röhögjek az ügyfél arcába.
“Kontra fék az első kerékbe” , “sár mentegető” , “hátsó fékhez bóglen”.
A kedvencem az volt mikor kb ez volt a beszélgetés:
- jó napot, miben segíthetek?
- olyan vas izé kellene a biciglibe tudja az az izé..
- uram tudjuk kicsit szűkíteni a kört, hogy melyik részén van a biciglinek ez a rész ahová alkatrészt keres?
- milyen szerelő maga, hogy nem tudja? kérem hívja ide a főnökét!!!!
Hívtam, jobban járt mindenki[emoji2] nem derült ki végül, hogy mit keresett aztán távozott, hogy bezáratja a boltot mert nem akarjuk kiszolgálni[emoji2]
 
Ezen jót derültem [emoji2]
Annó bicigli boltban voltam szerelő. Na ott is tudtak olyanokat kérni, hogy nehéz volt megállni azt, hogy ne röhögjek az ügyfél arcába.
“Kontra fék az első kerékbe” , “sár mentegető” , “hátsó fékhez bóglen”.
A kedvencem az volt mikor kb ez volt a beszélgetés:
- jó napot, miben segíthetek?
- olyan vas izé kellene a biciglibe tudja az az izé..
- uram tudjuk kicsit szűkíteni a kört, hogy melyik részén van a biciglinek ez a rész ahová alkatrészt keres?
- milyen szerelő maga, hogy nem tudja? kérem hívja ide a főnökét!!!!
Hívtam, jobban járt mindenki[emoji2] nem derült ki végül, hogy mit keresett aztán távozott, hogy bezáratja a boltot mert nem akarjuk kiszolgálni[emoji2]


Az egyik kollégám hívott segíteni pár dologban otthonra. Kérdezem tőle, van egy nagy fiad miért nem segít? Nem szeretek dolgozni vele mert ha mondom neki hozd ide azt az izét nem tudja mi az! :D
 
Utoljára módosított:
Az 5 db szellőző rács mi célt szolgál?
A kád előtt van 2 db vízszintes fűtés cső . S mivel nem a eredeti fémlemez van a kád ellőt szellőzővel . Amit anno helyeztek fel a 80 as évek közepén .
Röviden , hogy továbra is ki tudjon jönni a meleg levegő . Mert ha nem raktam volna be a kerámia rácsot a ytong tégla egyáltalán nem engedi át a meleget .
 
A kád előtt van 2 db vízszintes fűtés cső . S mivel nem a eredeti fémlemez van a kád ellőt szellőzővel . Amit anno helyeztek fel a 80 as évek közepén .
Röviden , hogy továbra is ki tudjon jönni a meleg levegő . Mert ha nem raktam volna be a kerámia rácsot a ytong tégla egyáltalán nem engedi át a meleget .
én meg azt hittem hogyha legközelebb is szétnyílik a forró víztől a kád, akkor ki tudjon szállni a gőz :D
 
Back
Oldal tetejére