• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Élet, és munka. Avagy amikor nem nyakig az akváriumban vagyunk.

flashback

Kertész szaki
Sziasztok.

Nem tudom van-e már erre topik!

Sokan vagyunk akik űzzük a sportot. Mindenki meg tudja mutatni, köszönhetően a fórum támogatójának, hogy mit ért el az évek alatt a kedvenc hobbijában, de az ritkán derül ki , hogy ki mivel tudja finanszírozni a nem is olyan olcsó hobbit, és mire büszke a napi mókuskerékben.

Itt a fórumon ki lehet jelenteni: baráti közösség alakult ki. Sokatokkal már személyesen találkoztam ilyen olyan okokból, de eddig sosem "csalódtam". Azt kell mondjam hogy aki itt aktív résztvevője a dolgoknak az jó ember.

Ezért gondoltam erre a topikra.

Egyszó mint száz, ide lehet mindent osztani amire a napi nehézségek mellett is büszke vagy. Legyen az bármi :)

Üdv.

Laci

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Életem második értelme :)

6822d668d2f8ce3cd145440ae7a6e92f.jpg


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

Ez valami isdn alközpont, esetleg főközpont? Vagy szerver rack?
 
Nem nyert sok sok TB NVMe SSD
Én nem értek ehhez, de ez (NVMe SSD) az a tároló, ami már >GB/s írási és olvasási sebességgel kezeli az adatokat és minimum 6 számjegyű összeg per TB ? Miért/hol van erre szükség?
 
Hallani lehet a mocikat amikor köröznek ? Irigyellek
Az akvarisztikán kívül az autóversenyzés a másik szerelmem. A Hungaroringre gyakran kijárok, márcsak azért is mert szinte mellette lakom. Ha esik az eső, ha fúj a szél, nem akadály, az élmény garantált.
View attachment 25938


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Multi tenant környezetben, ahol kell az IOPS. Jellemzően SQL, Oracle, és egyéb adatbázisokhoz.
Én nem értek ehhez, de ez (NVMe SSD) az a tároló, ami már >GB/s írási és olvasási sebességgel kezeli az adatokat és minimum 6 számjegyű összeg per TB ? Miért/hol van erre szükség?


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
[emoji111] simán tudok szunyalni a motothangra , sőőt :) a legjobb arra

Hangulat : irigy :)
Hallani persze. Általában úgy van, hogy reggel kimegyek a kertbe és hallom hogy valami esemény van a pályán. Bemegyek megnézem a laptopon hogy éppen milyen verseny van, aztán ha olyan, akkor pár perc alatt ott is vagyok.


Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
 
Back
Oldal tetejére