• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Eleocharis vivipara

Egy kollégám mesélte, hogy egyszer az uszodában a pénztáros megkérdezte, hogy hajszárítós jegyet kér -e? Mire a kollégám visszakérdezett, hogy "Maga szerint?". :)
 
Azt nem, de ha megkéred a karbantartónkat úgy levágja neked, hogy soha többet nem lesz gondod a fésűre :banghead:;)
azt láttam!
Gangsta pruning in da house -- én szóltam előre: nekem már eleve gyanús volt az a gettó honda a kapu előtt.
 
Sziasztok. Ez a növény hogyan szaporodik? Azért érdekelne hogy hogyan tudom megakadályozni hogy túlszaporodjon? Vagy ezt is kerítsem el műanyag lapokkal? :) És ez a növény mennyire hajlik meg az áramlattól?
 
Sziasztok. Ez a növény hogyan szaporodik? Azért érdekelne hogy hogyan tudom megakadályozni hogy túlszaporodjon? Vagy ezt is kerítsem el műanyag lapokkal? :) És ez a növény mennyire hajlik meg az áramlattól?
Most ahogy elnéztem a képeket a növényről ez hülye kérdés volt, ne haragudjatok! :D
 
Sziasztok! Ha ezt a növényt elvágom tőből akkor van rá esély hogy újra kinől? Meg akarom szüntetni mert nagyon nem illik a képbe.... :(
 
Sziasztok! Ha ezt a növényt elvágom tőből akkor van rá esély hogy újra kinől? Meg akarom szüntetni mert nagyon nem illik a képbe.... :(
Ha jól érzi magát, akkor szerintem simán kihajt. Kihúzni gyökerestül nem opció?
 
Sziasztok!Szereztem én is 1 cseréppel ebből a növényből!5 felé szedtem szét!Ültetés előtt vissza nyírtam úgy,hogy a pici hajtáskezdeményekig vágtam vissza!Táptalaj nélküli low-tech akvába kerültek!Low-techben egyébként megmarad csak folyékony tápozással?A víz KH 10 GH 12!!A fény az 3 db 10 wattos 6000 K-es led reflektor 72 liter felett!
 
Sziasztok!Szereztem én is 1 cseréppel ebből a növényből!5 felé szedtem szét!Ültetés előtt vissza nyírtam úgy,hogy a pici hajtáskezdeményekig vágtam vissza!Táptalaj nélküli low-tech akvába kerültek!Low-techben egyébként megmarad csak folyékony tápozással?A víz KH 10 GH 12!!A fény az 3 db 10 wattos 6000 K-es led reflektor 72 liter felett!
Kerti tóban is megmaradt. Csak a sarjakat tűzdeltem a termesztő közegbe és megeredtek. A tavam kútvizes, karsztvíz keménységgel. (Bakony szélén lakom) Viszont táptalaj nélkül kérdéses. Szikes vízben ne számíts sprinter növekedésre. IMG_20210728_072411.jpg
 
Back
Oldal tetejére