• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Eleocharis Parvula

Sziasztok!
Érdekelne, hogy aki parvulából (vagy egyéb más növényből) nevel gyepet, az hogyan távolítja el azokon a részeken a mulmot, anélkül, hogy kiszívná a növényt is a talajból?
 
Sziasztok!
Érdekelne, hogy aki parvulából (vagy egyéb más növényből) nevel gyepet, az hogyan távolítja el azokon a részeken a mulmot, anélkül, hogy kiszívná a növényt is a talajból?
Ha mar osszegyult, mert rosszul van beallitva a flow, es nem a legjobb talajod van aminek szinte a toveig gyokerezik, akkor levagas utan vizcserenel csak egyszeruen a csovet nyomd le a gyep toveig. Vagy ha felkapja, akkor legyezd fel kezzel, es a felaramlo mulmot csovel engedd le. Ez az en gyepem kb 7cm talajjal.
 

Attachments

  • IMG_20180616_134026.jpg
    IMG_20180616_134026.jpg
    449.4 KB · Megtekintések: 31
  • IMG_20180616_133959_1.jpg
    IMG_20180616_133959_1.jpg
    407.6 KB · Megtekintések: 31
Sziasztok!
Érdekelne, hogy aki parvulából (vagy egyéb más növényből) nevel gyepet, az hogyan távolítja el azokon a részeken a mulmot, anélkül, hogy kiszívná a növényt is a talajból?
Amíg fiatal addig én a leszívót szoktam legyezni felette. Ha már sűrű akkor én keményen tunkolom, nem rántja ki az amazóniából.
 
3 hetes és már ekkora az Eleocharis Acicularis mini-m.

érdemes lenne visszavágni, vagy inkább hagyjam had sűrűsödjön? olvastam a parvulánál, hogy lehetséges egy algainvázió ha megnyírom és leáll a fejlődés is.

294815IMG_1502.jpg
 
Back
Oldal tetejére