1. FONTOS! FÓRUM FRISSÍTÉS A LÁTHATÁRON!

Egy ideje halogatjuk már a fórum motor frissítést. Nagy verzió váltás van, ami azzal is jár, hogy sok új funkció érkezik, de több bővítménnyel használt funkció nem biztos, hogy megmarad ebben a formában. Most már elég sok idő eltelt, hogy a stabil verzió miatt váltsunk. Akinek fontos bookmark, privát üzenete volt, mentse le. Ezeket az alap funkciókat visszahozzuk, de az adat migrálás miatt, az adatok lehet elvesznek majd. Pláne, hogy a jelenlegi üzenetkezelő is csak egy bővítmény ami nem a fórum motor része. Gondoljátok át és nekiesünk valamikor. Az átállás után biztosan lesz majd felület igazítás stb, de a motor sok új dolgot tartalmaz ami elsősorban nektek lesz jobb élmény. Köszi a megértést.
    Értesítés elrejtése
  2. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Eldobható co2 palack + közdarab

Kategória: 'Akvárium és a szén-dioxid (CO2)', témanyitó: Román Péter, téma nyitása: Jan 8, 2014.

1. Román Péter
    Épp nem fórumozik ...

Román Péter Kertész szaki

Tag:
    Szept 15, 2013
    Kedvelik:
    116
    Hely:
    Oroszlány
    Map
    Sziasztok!

Azért írok ide mert nem találtam választ a kérdésemre.
    Van egy 95g Tropica szettem elég hamar ki fogyott a palac, ezért gondoltam veszek egy 500 g-os palackot.
    Viszont ennek nem olyan a menete mint a Tropicasnak!
    Ennek G 1/8 menete van ami sima 1/8 csőmenetet jelent! A Tropicasét sehol nem találom!
    Esetleg valaki tudja, hogy milyen menet van a palackon? Amit vettem 500 g-os palack annak van egy szelep a tetején gondolom a reduktornak azt kéne be nyomnia, de a 95 g-oson viszont csak egy vékony réteg van amit a reduktor szút át!
    Hogyan tudnám a reduktort és a palackot össze szerelni? Tudom közdarabbal! De milyennel és hogyan?
    Beszéltem ma a Ga-val, elvileg nekik van egy Denerlés közdarabjuk valaki használt már ilyet?
    Ki mit mond???

Köszi előre is mindenkinek!

2. kopikon156
    Épp nem fórumozik ...

kopikon156 VIP kertész

Tag:
    Márc 16, 2012
    Kedvelik:
    1,233
    Hely:
    Budapest XI.ker. Őrmező kizurimre@gmail.com
    Nincs a környékeden egy víz,gáz...szerelvénybolt? Én meglátogatnám palackostól, reduktorostól;)
    Ha nincs is nekik, legalább megmondják, hogy milyen a menet vagy akár egy esztergályos csinál kb.2-300-ért egyet

3. Román Péter
    Épp nem fórumozik ...

Román Péter Kertész szaki

Tag:
    Szept 15, 2013
    Kedvelik:
    116
    Hely:
    Oroszlány
    Map
    Van itt a közelbe oda tartok lassan... csak mondom hátha valaki járt már ilyen cipőbe! ;)

4. Evil79
    Épp nem fórumozik ...

Evil79 Kertész szaki

Tag:
    Nov 17, 2016
    Kedvelik:
    173
    Hely:
    Tiszavasvári
    Szia! Régi a poszt tudom, de kiváncsi lennék a megoldásra. Közdarabot csináltattál? Hasonló cipőben járok jelenleg én is.

xman kedveli.
  5. xman
    Épp nem fórumozik ...

xman Főkertész

Tag:
    Okt 27, 2010
    Kedvelik:
    276
    Hely:
    Koppenhága
    Sziasztok,
    Megosztanátok a tapasztalaitokat ebben a témában ha találtatok megoldást? Én most ugyan ezen a megoldáson gondolkzom.

Köszi,
    Norbi

6. Jopet

Jopet Legenda

Tag:
    Jan 9, 2015
    Kedvelik:
    7,947
    Hely:
    Budapest XIII. kerület
    Map
    Melyiken is?
    Mit szeretnél mivel csatlakoztatni?

7. xman
    Épp nem fórumozik ...

xman Főkertész

Tag:
    Okt 27, 2010
    Kedvelik:
    276
    Hely:
    Koppenhága
    Tropica nano reduktort félkilós palackhoz.

8. Jopet

Jopet Legenda

Tag:
    Jan 9, 2015
    Kedvelik:
    7,947
    Hely:
    Budapest XIII. kerület
    Map
    xman kedveli.
  9. xman
    Épp nem fórumozik ...

xman Főkertész

Tag:
    Okt 27, 2010
    Kedvelik:
    276
    Hely:
    Koppenhága

Aktuális oldal megosztása

1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata
    Értesítés elrejtése