• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Eldobható co2 palack + közdarab

Román Péter

Kertész szaki
Sziasztok!

Azért írok ide mert nem találtam választ a kérdésemre.
Van egy 95g Tropica szettem elég hamar ki fogyott a palac, ezért gondoltam veszek egy 500 g-os palackot.
Viszont ennek nem olyan a menete mint a Tropicasnak!
Ennek G 1/8 menete van ami sima 1/8 csőmenetet jelent! A Tropicasét sehol nem találom!
Esetleg valaki tudja, hogy milyen menet van a palackon? Amit vettem 500 g-os palack annak van egy szelep a tetején gondolom a reduktornak azt kéne be nyomnia, de a 95 g-oson viszont csak egy vékony réteg van amit a reduktor szút át!
Hogyan tudnám a reduktort és a palackot össze szerelni? Tudom közdarabbal! De milyennel és hogyan?
Beszéltem ma a Ga-val, elvileg nekik van egy Denerlés közdarabjuk valaki használt már ilyet?
Ki mit mond???

Köszi előre is mindenkinek!
 
Nincs a környékeden egy víz,gáz...szerelvénybolt? Én meglátogatnám palackostól, reduktorostól;)
Ha nincs is nekik, legalább megmondják, hogy milyen a menet vagy akár egy esztergályos csinál kb.2-300-ért egyet
 
Van itt a közelbe oda tartok lassan... csak mondom hátha valaki járt már ilyen cipőbe! ;)
Szia! Régi a poszt tudom, de kiváncsi lennék a megoldásra. Közdarabot csináltattál? Hasonló cipőben járok jelenleg én is.

Sziasztok,
Megosztanátok a tapasztalaitokat ebben a témában ha találtatok megoldást? Én most ugyan ezen a megoldáson gondolkzom.

Köszi,
Norbi
 
Back
Oldal tetejére