• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Garnélás Elárasztott "wabiroda"

Szabadítsuk ki Willit!:LOL:
A nyírás előtt arra gondoltam, elől kiszedem egy részen a HM-et, és a helyére beültetem a két cserépnyi MC-t. Miután megnyírtam a mezőt, rájöttem, hogy olyan tömötten beszőtte magának ezt a területet a HM, hogy tapintásra olyan, mint egy szivacs. Ha kihúzom, jön a talaj is, felkeverem az aljzatot, etc. Elment a kedvem. Inkább hagytam. Azt sajnálom, hogy más színeket nem sikerült az akváriumba csempészni. A rotala hátul nem kap elég fényt, a később rendelt vöröses HRA-ból egy szál sem maradt meg. Jól mutatna valami apró levelű, submers nem zöld növény. Zselésnek esélye sincs, mire eldöntené, életben akar-e maradni, a HM lenyomja.
 
Ooo! :( Oda a Jurrasic World-öm!
Ahogy nézegetem az akváriumot, talán nem csak a talaj kimerülése látszik a növényeken, hanem a lámpa is megfáradt már.
Más flexi mimi lámpája sem fényágyú már? Nem tudok mérni fényerőt, de mintha régen jobban pirított volna, illetve 6 órás működés után is tökéletesen hideg a lámpa. Ez pozitívum is lehetne, de...
Mi most a jó ár-érték arányú lámpa? Még a chihiros?
 
Back
Oldal tetejére