1. Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Értesítés elrejtése

Növényes El Naturalból --> "sima" lowtech.

Kategória: 'Befejezett akváriumok bemutatása', témanyitó: Pendulum, téma nyitása: Dec 26, 2017.

1. Pendulum
    Épp nem fórumozik ...

Pendulum VIP kertész

Tag:
    Nov 12, 2013
    Kedvelik:
    1,213
    Hely:
    Szeged,Kecskemét
    Sziasztok, ebben a naplóban szeretném bemutatni az akváriumom jelenlegi "fejlesztési" irányát, és annak eredményeit:
    Az akvárium maga egyenlő ezzel a naplóban láthatóval, kis változtatásokkal:
    https://akvakertesz.hu/threads/eletem-masodik-npt-je.7096/page-2#post-384219

A jelenlegi technika és koncepció:
    91 liter (65x35x40)
    2 x 24w T5(880) + 2 x 11w U kompakt(865). 55 lm/l, de a csövek már nem mai darabok, a spektrum nem tudom hol lehet már. Lótek-midtech határán lévő fényerő.
    Szűrés: az el naturalból megmaradt atman hf0600 akasztós szivaccsal. Jó lesz.
    Talaj: megmaradt a komposzt táptalaj és a kavics feltalaj, mert nem szedtem szét teljesen az akváriumot.
    Tápozás: Nem állandó lesz, inkább kísérletezgetek, meg ami van itthon. Most profito + TF makró, mert még van itthon. Ha elfogy a TF makró, megveszem az easy-life nak a 3 részből álló makróját, és keverek belőle valami színkoktélt.
    A vizet lágyítom, és javítom, mert a csapvizem szikes. A cél kb 6 nk KH és 10-12 nk GH. (hamarosan rámérek)

[​IMG][/URL][/IMG] 866DSC08143.

488DSC08150.

983DSC08145.

2. Pendulum
    Épp nem fórumozik ...

Pendulum VIP kertész

Tag:
    Nov 12, 2013
    Kedvelik:
    1,213
    Hely:
    Szeged,Kecskemét
    Ahogy az áthelyezés is mutatja, az akváriumot nem sokkal ez után megint átalakítottam. :)

Szabó Henrik kedveli.

Aktuális oldal megosztása

1. Ez a weboldal cookie-t használ. Az új EU szabályozásnak megfelelően ez az üzenet az első látogatáskor megjelenik.
    A weblap további használatával automatikusan elfogadod, hogy az Akvakertész.hu Fórum cookie-t használ.
    Az Akvakertész Fórum csapata
    Értesítés elrejtése