• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EHEIM PROFESSIONEL széria kérdések

Örülök, hogy kellemes tapasztalat van a szervíz háttérrel kapcsolatban. :thumbup:

Sajnos a fórumon való válaszolgatást túl soknak érezték. Nincs erőforrásuk, hogy minden kérdésre válaszoljanak. Talán lesokkolódtak a csomó negatív bejegyzéstől. ;)
Ezt a részét sajnálom, mert ha valamit leírnak azt általában nem kell utána 20x elmondani és többen választ találnak rá a későbbiekben. Ráadásul az akvakertészen van magyarország legtöbb eheim tulaja. Szóval picit jobban oda kellene figyelni. :geek:

Emiatt a fórum ezen részét valószinűleg megszüntetjük. Nem tart még itt a dolog, hogy egy ilyen support jól működjön.
Állítólag már a német oldalról sem kapnak olyan támogatást, mint szeretnék.

No mind1, továbbra is azt mondom, hogy ha probléma van a leggyorsabb, ha számla és gari ellenében felhívjátok őket. Legtöbb esetben néhány nap alatt orvosolják a problémát.
 
inadsz said:
Ahogy olvastam másnak is 2075-ös fejet küldtek, érdekes :)

Egyébként tök mindegy, teljesen egyezik (teljesítményre is) a 2073-al, egyedül a matrica(dísz) más az oldalán. ;)
 
Látom nem csak az én fóbiám.
2222-2224, 2026-2028, 2073-2075 párosok komplett szűrőfejeinek a rendelési száma ua az Eheim-nél...........ja és a rotoroknak is.

Viktorral beszéltük is amikor asszonypuhítás gyanánt a GA-ban voltunk. Ja igen a flow mégis más :mrgreen:
 
Pontosan ugyan az a problémam ami Indasznak.. Nekem is egy egeim 2073 as szurom van kb 1 eves. Egyik reggel /1 hónapja/ arra ébredtem hogy kb 20 liter víz hiányik az akiból és a bútorom alja szétázott rendesen...Gondoltam viszakuldom és kicserélik vagy megoldják a problémámat de nemtaláltam a jótálási papírt.. Mit tegyek??? :?
 
baji66 said:
Pontosan ugyan az a problémam ami Indasznak.. Nekem is egy egeim 2073 as szurom van kb 1 eves. Egyik reggel /1 hónapja/ arra ébredtem hogy kb 20 liter víz hiányik az akiból és a bútorom alja szétázott rendesen...Gondoltam viszakuldom és kicserélik vagy megoldják a problémámat de nemtaláltam a jótálási papírt.. Mit tegyek??? :?

Háát, így már nem lesz egyszerű eset, írj nekik küldd el a számla másolatot és a szériaszámot (a fejen fehér matrica) és írd meg nekik hogy nincs gari leveled, általában jó fejek, de ilyennel tapasztalatom nem volt.

:idea: Ha küldik kérjétek úgy, hogy amikor átveszed az új fejet, te odaadod a régit becsomagolva a futárnak így csak minimális ideig áll a szűrő. :idea:
 
inadsz said:
:idea: Ha küldik kérjétek úgy, hogy amikor átveszed az új fejet, te odaadod a régit becsomagolva a futárnak így csak minimális ideig áll a szűrő. :idea:

Jókor szólsz, 2000-ért postáztam... :twisted:
 
Csatlakozom a parkettaáztatók csoportjához, egy másfél éves 2073 nem túl boldog tulajaként. Ráadásul a garanciális ügyintézésre 1 hónapot igértek...
Egy József Attila vers címe jut eszembe az Eheimről, Nem. nem soha!
 
tizizi said:
Csatlakozom a parkettaáztatók csoportjához, egy másfél éves 2073 nem túl boldog tulajaként. Ráadásul a garanciális ügyintézésre 1 hónapot igértek...
Egy József Attila vers címe jut eszembe az Eheimről, Nem. nem soha!
Sajnos már nálam is volt két csap probléma.
Most legutóbb 2 hete jött elő. Felhívtam a Fisch Kft Tatabányán.
Beszéltünk, postáztam keddi nap és még azon a héten pénteken este már hozta is a postás a vadonáns új 2075-ös komplett szűrő fejet.
Teljesen újat kaptam, rendkívül gördülékeny és korrekt cég.
Szóval nem értem te kivel beszéltél, hogy egy hónapos átfutásra vállal garanciális javítást.?
Ennél korrektebb javítással ritkán találkoztam eddig, mint ahogy az Eheim és a Fisch Kft hozzááll.
 
Nekem sikerült vmi szürkeimportos cuccba belefutni, ami miatt kiküldik deutschlandba. Na javítással oda-vissza 3 hét.
 
tizizi said:
Nekem sikerült vmi szürkeimportos cuccba belefutni, ami miatt kiküldik deutschlandba. Na javítással oda-vissza 3 hét.

Akkor ne az Eheimet hibáztasd :roll:
 
Végre új szív dobog a szűrőben!
Ma lerobogtam Tatabányára és sikerült gyorsan bevizsgáltatni, majd kicseréltetni a fejegységet. Köszönet a korrekt hozzáállásért a Fisch-nek. :clap:
 
Sziasztok!
Azzal a problémával fordulok hozzátok,hogy van egy 2071-es szűrőm és a folytókar olyan mintha kiakadt volna.
Nagyon könnyen mozog jobra-balra.De mivel nem tudom a kart állítani így ki se tudom pattintani a gombbal a csatlakozófejet.Kaphatnék némi útmutatást,hogy mik lennének az első lépések a probléma megoldására? :?:
Köszönettel..P.
 
Piga said:
Sziasztok!
Azzal a problémával fordulok hozzátok,hogy van egy 2071-es szűrőm és a folytókar olyan mintha kiakadt volna.
Nagyon könnyen mozog jobra-balra.De mivel nem tudom a kart állítani így ki se tudom pattintani a gombbal a csatlakozófejet.Kaphatnék némi útmutatást,hogy mik lennének az első lépések a probléma megoldására? :?:
Köszönettel..P.

Szűrőfejjel együtt kellene beküldened a Fisch-nek. Számla garilevél kell hozzá és pár nap alatt visszaküldik neked.
 
Köszi Vik a gyors segítségért,de jelen pillanatban se a számlát se a garilevelet nem találom. :x
Ha nem tudom mellékelni az okmányokat akkor is foglalkoznak vele?
 
A garilevél közben megkerült csak a blokk hiányzik.
Ez nagyon megnyugtató Key! :thumbup: köszönöm!
 
Back
Oldal tetejére