• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EHEIM PROFESSIONEL széria kérdések

Király Bence

Kertész szaki
Jelentem az ördög sosem alszik. Ma nálam bukkant fel, a szűrőbe költözött.

Eheim 2073 prof3.

Kb 30 másodperc működés után a szűrő lekapcsol majd kb 3 perc pihenő után magától újraindul.

Valaki találkozott már ilyen hibával? (Több konektorral, aljzattal is próbálkoztam minden más elektronikai cucc hibátlanul megy).

Utoljára módosított:

elektrorudi

VIP kertész
Jelentem az ördög sosem alszik. Ma nálam bukkant fel, a szűrőbe költözött.

Eheim 2073 prof3.

Kb 30 másodperc működés után a szűrő lekapcsol majd kb 3 perc pihenő után magától újraindul.

Valaki találkozott már ilyen hibával? (Több konektorral, aljzattal is próbálkoztam minden más elektronikai cucc hibátlanul megy).
Szűrővel kapcsolatban még nem, de egyéb elektronikai berendetzéssel kapcsolatban már igen. Jellemzően vezetékszakadás vagy forrasztási hiba szokott ilyen problémát okozni. A tekercs femelegszik, a kontaktus megszakad, majd amikor lehül, ismét összeér.

Király Bence

Kertész szaki
Szűrővel kapcsolatban még nem, de egyéb elektronikai berendetzéssel kapcsolatban már igen. Jellemzően vezetékszakadás vagy forrasztási hiba szokott ilyen problémát okozni. A tekercs femelegszik, a kontaktus megszakad, majd amikor lehül, ismét összeér.
Ez könnyen lehet. Közben. Csináltam egy rövid videot is. Hanggal érdemes nézni, abból tudni mikor indul és áll le.

Alexx

Kertész szaki
A rotor tengelyet tarto fekete es feher bütyü a helyen van biztosan? szetszednem osszeraknam meg egyszer

Király Bence

Kertész szaki
Sziasztok!

Így év végén kicsit besűrűsödtek a dolgok.
Szerencsére volt itthon egy tarcsi szűrő, amit be tudtam állítani, de mondjuk tényleg csak mint vészmegoldás mert elég kicsi a teljesítménye.

Így indul a rotor
Úgyvan

A rotor tengelyet tarto fekete es feher bütyü a helyen van biztosan? szetszednem osszeraknam meg egyszer
Helyén, különben a működés alatt nem lenne ilyen csendes. (De egyébként a post írása előtt szétszedtem már egyszer)

Megszámlálhatatlan prof 3 és 4 megfordult már nálunk, de ilyet még nem láttunk.
Ha lehetek kicsit szemtelen, most fogtok. Pont január 18-án járna le a 3 év gari. (Nálatok vásárolt szűrőről van szó.) Elég lesz ha 01.05-én betotyogok hozzátok a szűrővel? Vagy írjak róla info kukacra, amit majd be tudtok csatolni a gari érvényesítéshez, vagy a bejelentőhöz vagy bármihez?

köszi

viktorlantos

Alapító
Admin
Ha lehetek kicsit szemtelen, most fogtok. Pont január 18-án járna le a 3 év gari. (Nálatok vásárolt szűrőről van szó.) Elég lesz ha 01.05-én betotyogok hozzátok a szűrővel? Vagy írjak róla info kukacra, amit majd be tudtok csatolni a gari érvényesítéshez, vagy a bejelentőhöz vagy bármihez?
Emailben pls. (y)

Oldal tetejére