• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Eheim duplacsap alkatrész

Etele

Kertész bálvány
Oké GERONIMO vagyok, de hátha tudtok segíteni Viktor és a többiek.

Jófogáson vettem webboxba (kártyával fizetve) 2db Eheim duplacsapot 12/16-osat. Az egy dolog hogy csak az egyiket küldték, fel is hívtam az eladót, de jobban megnéztem azt amit küldtek, és hiányzik a csatlakozó résznél az O gumigyűrű a csonkról, ami belecsúszik a másik csapba...
Ez itt ni:

37132653140_9aa2d933f7_z.jpgeheim-duplacsap-25-34--4007410- by Attila Szántó, on Flickr

Nincs ötletetek honnan lehetne venni ilyen gyűrűt? Esetleg valakinek törött/repedt duplacsapja nincs amiből ki lehetne ezt menteni?

Persze az eladót azóta nem érem el. Jófogás soha többet, már megfogadtam többször de most végleg. Undorító.
 
1184 Budapest, Üllői út 288. Ez egy O-gyűrű szaküzlet, anno a cseh átemelőhöz vettem ott gyűrűt, mindenféle méretet tartanak. Ha elviszed a csapot, gondolom tudnak rá valót találni.
 
Oké GERONIMO vagyok, de hátha tudtok segíteni Viktor és a többiek.

Jófogáson vettem webboxba (kártyával fizetve) 2db Eheim duplacsapot 12/16-osat. Az egy dolog hogy csak az egyiket küldték, fel is hívtam az eladót, de jobban megnéztem azt amit küldtek, és hiányzik a csatlakozó résznél az O gumigyűrű a csonkról, ami belecsúszik a másik csapba...
Ez itt ni:

View attachment 41216eheim-duplacsap-25-34--4007410- by Attila Szántó, on Flickr

Nincs ötletetek honnan lehetne venni ilyen gyűrűt? Esetleg valakinek törött/repedt duplacsapja nincs amiből ki lehetne ezt menteni?

Persze az eladót azóta nem érem el. Jófogás soha többet, már megfogadtam többször de most végleg. Undorító.
O-ring Kft.
Budapest, Szinyei Merse u. 14, 1063
 
Köszönöm mindkettőtöknek.
Tök pipa vagyok és nem a pénz miatt hanem mert ilyen tróger módon átverni valakit na ehhez már kell egy szint.
 
Back
Oldal tetejére