• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

EHEIM 2274 professionel 5e 350 Wifi-s okos külső szűrő programozása

Sphaerion

Tapasztalt kertész
Sziasztok!
A fenti szűrőn gondolkodom, de sajnos semmilyen leírásból nem tudom egyértelműen kideríteni, hogy a szűrő programozásához elég egy okostelefon? Mobil hotspoton keresztül tudnak kapcsolódni?
Vagy kell Wifi modem is a lakásba? Illetve manuálisan programozható-e egyáltalán?
Köszi a válaszokat!
 
Sziasztok!
A fenti szűrőn gondolkodom, de sajnos semmilyen leírásból nem tudom egyértelműen kideríteni, hogy a szűrő programozásához elég egy okostelefon? Mobil hotspoton keresztül tudnak kapcsolódni?
Vagy kell Wifi modem is a lakásba? Illetve manuálisan programozható-e egyáltalán?
Köszi a válaszokat!

A szűrő wifi hálózatára kell csatlakozni és egy IP címen ered el a szurot, bármilyen eszkozrol.
A szuron a teljesitmenyt az adapter zarasaval tudod csökkenteni, de 5e szuronel ezt már nem tenném. Inkább a webes felületeten.
 
Ja, így már értem! Ez jó, mert ahol installálni fogom, nincs net, de akkor nem is kell.
Köszönöm a választ!
 
Back
Oldal tetejére