• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Egyéb kérdések, kérések (lezárt)

Status
Not open for further replies.
Sziasztok,megkaptam a csomit,minden klafa,(y) de a két tapit nem számoltátok el a számlán.Csak gondoltam szólok,mert az lemaradt a számláról(n)
 
Sziasztok!
Eheim szűrőkhöz lehet nálatok alkatrészt vásárolni cikkszám alapján? Ha igen, mi ennek a pontos menete?
 
Sziasztok!
Eheim szűrőkhöz lehet nálatok alkatrészt vásárolni cikkszám alapján? Ha igen, mi ennek a pontos menete?

Ha nincs a shopban akkor írj egy mailt az info(kukac)Green Aqua.hu-ra a, hogy milyen cikk számú alkatrész kell és berendelik neked.
 
Szia Viktor!

Szeretnék kérni egy szívességet 100 ml-is Putigent tudnátok nekem félrerakni a szombati Workshopra,elhozná nekem innen a fórumról Victor barátom Én sajna nem tudok eljutni dolgozom,de már nagy szükségem lenne rá!
Előre is köszönöm!
És a vltozatosság kedvéért :D Üdv: Viktor
 
Szia Viktor!

Szeretnék kérni egy szívességet 100 ml-is Putigent tudnátok nekem félrerakni a szombati Workshopra,elhozná nekem innen a fórumról Victor barátom Én sajna nem tudok eljutni dolgozom,de már nagy szükségem lenne rá!
Előre is köszönöm!
És a vltozatosság kedvéért :D Üdv: Viktor

Általában mindig van egy tonna. Holnap bent leszek ránézek a készletre.
 
Helló fiúk !
Jeleztem már felétek egy ATI pixelhibás lámpa ügyében.Annyit változott a dolog,hogy már a fél kijelző nem működik.Hétvégén talán eljutok hozzátok és vinném a lámpát.Annyi a kérdésem,hogy nagyjából mennyit kell várnom a javításra ?Valahogy meg kell oldanom a villanyt a javítás idejére :(
Választ előre is köszönöm !Üdv.:Laci
 
Helló fiúk !
Jeleztem már felétek egy ATI pixelhibás lámpa ügyében.Annyit változott a dolog,hogy már a fél kijelző nem működik.Hétvégén talán eljutok hozzátok és vinném a lámpát.Annyi a kérdésem,hogy nagyjából mennyit kell várnom a javításra ?Valahogy meg kell oldanom a villanyt a javítás idejére :(
Választ előre is köszönöm !Üdv.:Laci

Szia @Nigro -t keresd ezügyben. Ő tudja megmondani mikorra érhet vissza. Valószínűleg ki kell vinni a gyártóhoz a lámpát
 
Status
Not open for further replies.
Back
Oldal tetejére