• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!
2018 év végén vásárolt 600sp lámpa tegnap villogni kezdett.
Kihúztam, bedugtam, reggelig pihentettem továbbra is villog.
Lehet kapni nálatok hozzá adaptert (ha egyáltalán az a baja)?

Általában ez. Küldj egy képet az adapterrol és megnézzük. De ha találsz bármilyen egyező Volt, Amper számú adaptert azzal is kompatibilis.
 
Sziasztok!

Elsősorban @ZaCK vagy bármely GA-s kolléga emlékeire alapozva kérdezném, hogy hengeli razbórából a fekete (vagy néhol kéknek említett) verzió szokott-e lenni nálatok, érdemes rá várni, vagy ritkább mint a fehér holló és inkább gondolkozzak valami másban. (Rá gondolnék: https://www.tankfacts.com/fish/freshwater/rasboras/black-harlequin-rasbora_709 )
(Írtam ezügyben az info@-ra is de a válaszban ott csak arra tértek ki a kollégák hogy jelenleg egyik beszállítónál sem elérhető és gondoltam a "szokott-e lenni" kérdéssel inkább itt próbálok szerencsét)

köszi
 
Sziasztok!

Elsősorban @ZaCK vagy bármely GA-s kolléga emlékeire alapozva kérdezném, hogy hengeli razbórából a fekete (vagy néhol kéknek említett) verzió szokott-e lenni nálatok, érdemes rá várni, vagy ritkább mint a fehér holló és inkább gondolkozzak valami másban. (Rá gondolnék: https://www.tankfacts.com/fish/freshwater/rasboras/black-harlequin-rasbora_709 )
(Írtam ezügyben az info@-ra is de a válaszban ott csak arra tértek ki a kollégák hogy jelenleg egyik beszállítónál sem elérhető és gondoltam a "szokott-e lenni" kérdéssel inkább itt próbálok szerencsét)

köszi
Ez egy fórum. Bármilyen vásárlással/termékkel kapcsolatoskérdést csak az info@-on tudnak megválaszolni.
 
Ez egy fórum. Bármilyen vásárlással/termékkel kapcsolatoskérdést csak az info@-on tudnak megválaszolni.
Onnan jöttem, mert a szokott-e lenni kérdésre azt a választ kaptam hogy most nincs. Gondoltam nem biztos hogy aki ez email-re válaszol rendelkezik tudással, arról hogy szokott-e lenni, és tán ezért is nem tért ki rá. Itt pedig tán többen látják, és esetleg valaki emlékszik rá / tudja és válaszol. Úgy gondolom, hogy az egyéb kérdések kérések témakörbe tán belefér ez is, de ha nem akkor majd megkérnek hogy tegyem fel újra info@-on.
 
Onnan jöttem, mert a szokott-e lenni kérdésre azt a választ kaptam hogy most nincs. Gondoltam nem biztos hogy aki ez email-re válaszol rendelkezik tudással, arról hogy szokott-e lenni, és tán ezért is nem tért ki rá. Itt pedig tán többen látják, és esetleg valaki emlékszik rá / tudja és válaszol. Úgy gondolom, hogy az egyéb kérdések kérések témakörbe tán belefér ez is, de ha nem akkor majd megkérnek hogy tegyem fel újra info@-on.
szerintem Zack mester ha olvassa, fog itt is válaszolni ;)
 
Sziasztok!

Elsősorban @ZaCK vagy bármely GA-s kolléga emlékeire alapozva kérdezném, hogy hengeli razbórából a fekete (vagy néhol kéknek említett) verzió szokott-e lenni nálatok, érdemes rá várni, vagy ritkább mint a fehér holló és inkább gondolkozzak valami másban. (Rá gondolnék: https://www.tankfacts.com/fish/freshwater/rasboras/black-harlequin-rasbora_709 )
(Írtam ezügyben az info@-ra is de a válaszban ott csak arra tértek ki a kollégák hogy jelenleg egyik beszállítónál sem elérhető és gondoltam a "szokott-e lenni" kérdéssel inkább itt próbálok szerencsét)

köszi
Nem találkoztam még vele egyik listán sem és nem is reklámozta senki.
De nyitott szemmel járok,ha akadna,szólok. :)
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a nemrég megjelent clean it mennyire van hatással az üveg termékeken lévő feliratra? Vannak esetleg ezzel tapasztalatok? Nem igazán szeretném, hogy esetleg leoldja róla az ADA feliratot.

Illetve növény rendelés ebben a változó időben már lehetséges?
 
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a nemrég megjelent clean it mennyire van hatással az üveg termékeken lévő feliratra? Vannak esetleg ezzel tapasztalatok? Nem igazán szeretném, hogy esetleg leoldja róla az ADA feliratot.

Illetve növény rendelés ebben a változó időben már lehetséges?

Növények rendelése már ok.

A tisztítószerrel kapcsolatban, ha rövid ideig használod, akkor nem lesz gond.
A probléma akkor szokott jelentkezni, ha tartósan (hetekig) bent hagyod a tisztítóban az üvegeket. Ez egyébként Superge és JBL-re is igaz.
Ezért csak tisztításra javasoljuk, tartós áztatásra nem.
 
Növények rendelése már ok.

A tisztítószerrel kapcsolatban, ha rövid ideig használod, akkor nem lesz gond.
A probléma akkor szokott jelentkezni, ha tartósan (hetekig) bent hagyod a tisztítóban az üvegeket. Ez egyébként Superge és JBL-re is igaz.
Ezért csak tisztításra javasoljuk, tartós áztatásra nem.
Rendben, köszönöm!

Ebben az esetben lenne még egy kérdésem a növényekkel kapcsolatban. Jelen esetben tropica hc 1-2 grow- ot, ha megrendelném a héten de csak később kerül elültetésre az meddig tartható a dobozban a lakásban , hogy ne legyen nagy baja? Fény adott 22-24 fok.
 
Rendben, köszönöm!

Ebben az esetben lenne még egy kérdésem a növényekkel kapcsolatban. Jelen esetben tropica hc 1-2 grow- ot, ha megrendelném a héten de csak később kerül elültetésre az meddig tartható a dobozban a lakásban , hogy ne legyen nagy baja? Fény adott 22-24 fok.
2-3 hétig minden probléma nélkül,de volt rá példa, hogy 2 hónapot volt a polcomon egy zselés növény és rendben volt,mikor kinyitottam.
 
Úgy hallom helyzet van Covid fronton. Be kell zárni az üzleteket ismét. Tudtok-e valamit? Csak éppen akva indításban vagyok, akkor holnap be kell ugranom a GA-ba beszerezni amit kell.
 
Sziasztok, az új akvához fekete lávaköveket akarok majd használni, de a mennyiséggel gondban vagyok. Ezt úgy értem hogy a kilóval, mert a darabszámot már nagyjából kikalkuláltam. Olyan 30 darab női ököl méretű darabra lenne szükségem. Működik a rendelés úgy is, hogy összeszedtek nekem ennyi darabot, leméritek és utána annyit ütök be a kosárba? (Persze rendelés előtt írnék infóra, ha ez megoldható) Vajon ez a mennyiség amúgy van 10 kg? Sajnos a hülye Covid miatt nem tudok személyesen menni legózni, pedig az lenne a tuti.
Köszi!
 
Back
Oldal tetejére