• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Háát, ha már Sera-t mondtál... Az előző külső szűrő Serafil1300 volt. 6 évig ment, a tömítéseit egyszer cseréltem is, majd megállt a motor. Besültek a tekercsek. Pedig azt gondoltam, az azért nem mehet csak úgy tönkre. A 25 éves Aquaelek meg még mindig forognak...
 
Háát, ha már Sera-t mondtál... Az előző külső szűrő Serafil1300 volt. 6 évig ment, a tömítéseit egyszer cseréltem is, majd megállt a motor. Besültek a tekercsek. Pedig azt gondoltam, az azért nem mehet csak úgy tönkre. A 25 éves Aquaelek meg még mindig forognak...
Aquaelt bárhol vehetsz
 
Igaz. Csak akkora hozzáértést sehol se tapasztaltam még, mint a GA-ban, és szívesebben rendelek olyan cégtől, akiktől bármit kérdezhetek a témában, nem maradok válasz nélkül. A bárhol vehetsz Aquaelhez csak annyit tudnak hozzá fűzni, hogy x forintba kerül, kell, nem kell, meg hogy ezt veszik. Ezt én is tudom. Ennyi erővel a Tescoba is vehetném, mert az eladó csak elad, nem ért hozzá, vagy nincs kedve a vevővel foglalkozni. Félre ne értsen senki, gondoljuk inkább a feltett kérdésemet költőinek. Vagy amikor az asszony elkezdi a panaszt, előtte felteszem a kérdést: ez most problémamegoldó vagy meghallgatós beszélgetés lesz? Tekintsük meghallgatósnak. 🌈
 
Ez nagyon általánosítóan előítéletesnek hangzik. Léteznek olyan gyártók akik minőséget árulnak. Persze nem olcsón. Amit Attinak mutattam múltkor sodastream regulátor, az pont ilyen. Minőségi és elegáns. Ismerem a csapat álláspontját, de a mindenféle adapterekkel nekem pont ugyan ez a problémám, mint amit felvázoltál. Egyébként annál a gyártónál ismerik a GA csatornát és oda vannak érte. Nem hiszem, hogy morzsaként kezelnének.

Pl. egy reduktor esetén akkor lenne érdekes, ha egy 100-as tesztdarabnál 0 és 5% között maradna a hibahatár 1 éves viszonylatban.
Egy minta emiatt nem igazán reprezentatív. Ebből sok dolgot nem lehet leszűrni. Ezt a hibaszázalékot eddig viszont csak a papillon és azt oxyturbo cuccokkal tudtuk megugrani. Mindkettő EU darab.
 
Srácok az eladósorban lévő halakat milyen táppal etetitek? Csak azért mert jóformán az összes száraz tápot kiköpdösik a petitellák :D

Minden reggel 8-kor a Gundelből hoznak nekik friss eleséget, hogy nektek csak a legjobb állapotú halakat adjuk :D

Dennerle Complete, Hikari amit kapnak amennyire én tudom. És az sem mind1, hogy jobb vagy bal kézzel adagolsz. ;)
 
Sziasztok!

Van egy Hydor külső fűtőm, ami úgy néz ki, hogy az utóbbi napokban feladta a harcot.
A fűtés jelző világít, viszont a víz hőmérséklete nem változik. Ilyenkor cserélni kell az eszközt vagy van mód javításra? (azt tippelem hogy az előbbi)

Köszönöm szépen!
 
Csere. Én a 2. ilyet használom. A csőcsonkjai jók lehetnek DIY megoldásokhoz, ha szeretsz barkácsolni. Még nem vizsgáltam meg, de talán PVC. Azt ragasztható, hegesztheted...
 
Sziasztok!

Bonsai dekorációs fából mekkora választék van most nálatok? :) egy nagyobb darabot keresek 60*40*40 -es akváriumba.

Köszönöm
 
Sziasztok!
2018 év végén vásárolt 600sp lámpa tegnap villogni kezdett.
Kihúztam, bedugtam, reggelig pihentettem továbbra is villog.
Lehet kapni nálatok hozzá adaptert (ha egyáltalán az a baja)?
 
Back
Oldal tetejére