• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Szoktam használni minden eszközön. De most kikapcsoltam, refresheltem és nincsen változás. (Korábban ez nem okozott gondot)

Most hirtelen más tippem nincs. Esetleg valami popup/reklám blokkoló.
A rendelések érkeznek folyamatosan. A hibát még nem jelezték máshol.
 
add le a rendelest szemelyes atvetre es ird bele megjegyzesbe hogy kuldjuk ki, a hibat meg megnezzuk, lehet, hogy valamelyik termek veletlenul olyan kategoriaba van sorolva amit nem szallitunk
 
Sziasztok!
Technikai jellegű kérdésem lenne:
A legutóbbi videóban is látható, hogy több szakaszban szívjátok le a vizet, szükség szerint... Amíg tele van az akvárium, addig akár meg is lehet szívni a csövet (nyelés nélkül) (bár azt sem túl egészséges), de ahogy kisebb a vízszint egyre nehezebb a dolog.
Ti valamilyen szivattyút használtok ehhez? Vagy van egy kolléga, aki állandóan szívja a csövet, amíg meg nem indul a víz? Vagy hogyan csináljátok?
Köszönöm.
 
Sziasztok!
Technikai jellegű kérdésem lenne:
A legutóbbi videóban is látható, hogy több szakaszban szívjátok le a vizet, szükség szerint... Amíg tele van az akvárium, addig akár meg is lehet szívni a csövet (nyelés nélkül) (bár azt sem túl egészséges), de ahogy kisebb a vízszint egyre nehezebb a dolog.
Ti valamilyen szivattyút használtok ehhez? Vagy van egy kolléga, aki állandóan szívja a csövet, amíg meg nem indul a víz? Vagy hogyan csináljátok?
Köszönöm.
Ha van csap a csövön, akkor nem kell újra megszívni, csupán visszadugni a csövet a vízbe és kinyitni a csapot. De amíg van legalább 1-2 cm víz a talajszint felett, addig nem problémás megszívni sem.
 
Amíg tele van az akvárium, addig akár meg is lehet szívni a csövet (nyelés nélkül) (bár azt sem túl egészséges),

Nem hinném, hogy az a minimális vízmennyiség bármilyen problémát okozna egészségügyileg, ami véletlen esetleg belénk kerül. Ennél sokkal durvább anyagoknak van kitéve a szervezetünk pusztán azzal, hogy nagyvárosban élünk és levegőt veszünk. Nem beszélve a kajáról, amit a boltban veszünk...még akkor is ha valaki tudatosan étkezik és nem vesz meg minden sz@rt. Nem mintha az akváriumból akarnék inni, de ha néha egy pár csepp vizet lenyelek onnan...hát bumm.
 
Ha van csap a csövön, akkor nem kell újra megszívni, csupán visszadugni a csövet a vízbe és kinyitni a csapot. De amíg van legalább 1-2 cm víz a talajszint felett, addig nem problémás megszívni sem.
Gondolom, ez esetben nem ez a jó válasz, mert Balázs utalt rá (és mutatta), hogy megtöri a csövet, ha a szívást meg akarja szakítani, vagy csökkenteni akarja. Ha csap lenne rajta, akkor nyilván azzal szabályozná az átfolyó víz mennyiségét.
Egyébként lehet, hogy igazad van, de egyelőre nem jött megerősítő visszajelzés.
 
Nem hinném, hogy az a minimális vízmennyiség bármilyen problémát okozna egészségügyileg, ami véletlen esetleg belénk kerül. Ennél sokkal durvább anyagoknak van kitéve a szervezetünk pusztán azzal, hogy nagyvárosban élünk és levegőt veszünk. Nem beszélve a kajáról, amit a boltban veszünk...még akkor is ha valaki tudatosan étkezik és nem vesz meg minden sz@rt. Nem mintha az akváriumból akarnék inni, de ha néha egy pár csepp vizet lenyelek onnan...hát bumm.
Nekem kiesik a komfort zónámból az akváriumvíz szájba jutása, függetlenül az egyéb lenyelt szennyező anyagoktól, amit megeszek, megiszok.
Gondolom, aki napi rendszerességgel cserél vizet sok-sok akváriumban, annak pedig végképp nem egészséges a szájba jutása vagy lenyelése.
Egyébként ezen a videón is jól látszott, hogy mennyi trutyi van az akvárium talajában / vizében. Ebből nem szívesen innék.
 
Gondolom, ez esetben nem ez a jó válasz, mert Balázs utalt rá (és mutatta), hogy megtöri a csövet, ha a szívást meg akarja szakítani, vagy csökkenteni akarja. Ha csap lenne rajta, akkor nyilván azzal szabályozná az átfolyó víz mennyiségét.
Egyébként lehet, hogy igazad van, de egyelőre nem jött megerősítő visszajelzés.
Nem néztem végig figyelmesen a videót, de volt egy olyan rész is, ahol arra mondta a cső megtörését, amikor véletlenül felszív valamit. Itt ugye a lehető leggyorsabb beavatkozás kell, lehet hogy ez gyorsabb, mint az elzáró után kapkodni és azt elfordítani.
Amúgy én nem A! jó választ akartam adni, hanem csak egyet, ami tőlem telt :) Tudom, hogy ez a GA topik és igazából hozzájuk szegezted a kérdést. A konkrét választ, hogy ők hogyan csinálják, nyilván tényleg csak ők maguk tudják megadni.
 
Back
Oldal tetejére