• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!

Jelenleg egy Eheim 2075-ös szűrőt használok a 96literes akváriumomhoz.
Tervezem, hogy lecserélem a szűrőt, viszont úgy kellene megoldanom, hogy a jelenlegi akvárium méretéhez is jó legyen(akár leszabályozva) illetve a későbbiekben egy nagyobb akváriumot is megfelelően kiszolgáljon(90x45x45 - 182liter).
Az ADA termékei közül az alábbi termék volt amit néztem:
Azt az infót kaptam itt a fórumban, hogy ez kevés lesz 182 literre.

Eheim vs Oase vonalon még konkrét terméket nem néztem ki, viszont mindenképpen szükségem lenne a döntéshez információkra.
Melyik gyártó termékei mondható jobbnak? Értem ez alatt a minőséget, működési zajt, megbízhatóságot, stb...

Mit ajánlanátok leginkább?

Köszönöm
 
Sziasztok,
Meg tudnátok mondani, hogy az Ody D-1150 lámpa milyen fényerőt tud?
Nem találok adatot róla sehol.
Előre is köszi!
 
Sziasztok !
Érdeklődnék , hogy várható e a Dennerle scaper's tank 35 literesben ? Fedlappal és alátét szivaccsal .
Mert már egy jó ideje nem látom , hogy lenne raktáron .
Elöre is köszi!😉
 
Sziasztok !
Érdeklődni szeretnék hogy Bucephalandrából mikorra várható nagyobb választék?
Köszönöm.

Jelenleg nem tudjuk megmondani. A kertészetek néhány növénnyel tartós hiányban vannak.
Sajnos az marad, hogy figyelgetni kell az oldalunkat vagy feliratkozni a készlet értesítőre a termék oldalán.
 
Választék szerintem nem mostanában, ahogy Viktor írta, de már annak is örülnénk ha azt a pár fajtát folyamatosan tudná küldeni a kertészet.
 
Van valami olyasféle emlékem, hogy megszüntették a gyártását, de azért inkább rákérdezek: ADA Colorado Sand forgalomban van még? Várható - még idén - hogy nálatok is kapható lesz újra?
 
Van valami olyasféle emlékem, hogy megszüntették a gyártását, de azért inkább rákérdezek: ADA Colorado Sand forgalomban van még? Várható - még idén - hogy nálatok is kapható lesz újra?
Létezik még, várhatóan csak januárban ér ide. Elvileg a vadvilágban van még 1-2, egy telefont megér.
 
Üdv!

Esetleg elérhető lesz a webshopban ez a könyv. Ha igen nagyon boldoggá tennétek. 😀😃😀📖
 

Attachments

  • Aquarium-Plants-Cover-3D-782x1024.jpg
    Aquarium-Plants-Cover-3D-782x1024.jpg
    234 KB · Megtekintések: 31
Back
Oldal tetejére