• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok,
Jelenleg egy viszonylag karcos mezei 60p opti white akvariumom van, amit rescapenél le szeretnék cserélni. Van bármi különbség az ada es a Green Aqua akváriumok között a matricán kivul vagy ugyanaz kb a ketto?
 
Üdv!
Érdeklődnék hogy, Ada Green Brighty Mineral növénytáp 300 ml- es kiszerelésű a közeljövőben elérhető lesz-e?

Köszönettel : Jeney Attila
 
Normál esetben és Kiszallitasnal igen, a boltban pedig megkérdezzük, de néha ez elmarad.

Nekem az elmúlt 3 rendelésem egyikéhez sem jött. Kicsit bosszantó mert nem azon a párszáz forinton múlik, inkább kifizetem, de mindig elfelejtem bele irni a megjegyzésbe. Azért már lecserélném a 2 éves pumpa fejeket.
 
Nekem az elmúlt 3 rendelésem egyikéhez sem jött. Kicsit bosszantó mert nem azon a párszáz forinton múlik, inkább kifizetem, de mindig elfelejtem bele irni a megjegyzésbe. Azért már lecserélném a 2 éves pumpa fejeket.
Elnézést kérünk, elvileg minden GA táphoz mennie kéne, jelezzük a raktárnak a gondot.
 
Hello GA team [emoji119]

Szeretnék egy nano kockában építeni valamit, amihez kellenének nekem vékony indák.

Mint amilyenek a képen is vannak:
View attachment 74917

A webshopon nem láttam, hogy lenne, de van esély rá, hogy találok a boltban?

Köszi,
Norbi
bocs a késői válaszért, valahogy elmaradt ez a topic, sajnos nincs ilyesmink
 
Back
Oldal tetejére