• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!
Közelgő rescape előtt állok és a követendő inspiráció az egyik hatvanas “ráncfelvarrott” akvátok. Még a tuning előtti időszak számomra az inspiráló. Az alábbi akváról beszélek:
ffa681427d5614dffe8bd7b98d085d06.jpg
5ab50dba26c1f0253b7520bd5465e904.jpg
Kérdéseim a következők lennének:
- Egy vasfából raktátok ezt így össze vagy több fa lett összefogatva?
- Ha egyből, akkor keszleten van-e valami hasonló?
- Ha van, online rendelés során tudtok-e valami hasonlót választani nekem? Csupán azért kérdezem, mert vidéki vagyok és csak a fa miatt most nem tudok elmenni hozzátok :(
Előre is köszi a segítséget ;)

Üdv
Péter
 
Sziasztok!
Közelgő rescape előtt állok és a követendő inspiráció az egyik hatvanas “ráncfelvarrott” akvátok. Még a tuning előtti időszak számomra az inspiráló. Az alábbi akváról beszélek:

Kérdéseim a következők lennének:
- Egy vasfából raktátok ezt így össze vagy több fa lett összefogatva?
- Ha egyből, akkor keszleten van-e valami hasonló?
- Ha van, online rendelés során tudtok-e valami hasonlót választani nekem? Csupán azért kérdezem, mert vidéki vagyok és csak a fa miatt most nem tudok elmenni hozzátok :(
Előre is köszi a segítséget ;)

Üdv
Péter
E-mail légyszi, bent nem fórumozunk, itthon meg nem látjuk a fákat. Írj az infora (ugyanezt, mert nem biztos, hogy épp én olvasom) és megnézzük, találunk-e hasonlót. Egyébként ha jól emlékszem 2-3 fa, de @viktorlantos műve.
 
Igen, a hardscape része az én művem volt :)

Először is köszi a választ mindkettőtöknek. Meg tudom érteni miért is volt szerelem első blikkre ;)
Az akva meg valóban nem mai kreálmány, hiszen még talán Törökbálinton élte első fénykorát :)
Marad akkor a több darabból legózás. Ha netán online rendelek és hivatkoznék ebben az akvában középről a jobb felső sarokba irányuló gallyra, akkor azt különállóként melyik méret kategória(M, L) alapján tegyem a kosárba?
Válaszaitok fényében az info@-ra küldött üzenetemet figyelmen kívül is hagyhatjátok. De ha onnét is érkezik visszajelzés én azért is hálás vagyok ;)

Köszi a segítséget!

Üdv
Péter
 
Először is köszi a választ mindkettőtöknek. Meg tudom érteni miért is volt szerelem első blikkre ;)
Az akva meg valóban nem mai kreálmány, hiszen még talán Törökbálinton élte első fénykorát :)
Marad akkor a több darabból legózás. Ha netán online rendelek és hivatkoznék ebben az akvában középről a jobb felső sarokba irányuló gallyra, akkor azt különállóként melyik méret kategória(M, L) alapján tegyem a kosárba?
Válaszaitok fényében az info@-ra küldött üzenetemet figyelmen kívül is hagyhatjátok. De ha onnét is érkezik visszajelzés én azért is hálás vagyok ;)

Köszi a segítséget!

Üdv
Péter
Épp a méret miatt emailben megy majd a válasz, megnézzuk össze tudunk e dobni hasonlót, lemerjuk és mondjuk a méreteket.
 
sajnos úgy fest csak február közepe felé, már itt kéne lennie, de valami gebasz van a beszállítással az európai forgalmazónál

Köszi a gyors választ, az viszont baj, mert eltört a régi. Van valami alternatíva ezen kívül 90-es akvához ami nem üveg és van is raktáron?
 
Köszi a gyors választ, az viszont baj, mert eltört a régi. Van valami alternatíva ezen kívül 90-es akvához ami nem üveg és van is raktáron?
Átmenetileg egy Aquario levegő diffi is elviszi, abból meg azt hiszem, van nagy készleten. Ha jól tudom, nem sokkal nagyobbak a pórusok rajta, simán beoldja az is, használtuk már CO2-höz.
 
Sziasztok!
Erdekelne,hogy a Ga-ban vasarolt 120x45x70 akvarium butort hany kg ig terveztetek?
Került ra egy 120x60x45 ös akvarium,butor lappal megerösitve,es be vagyok kaksizva,hogy mit bir a cuccos?
 
Nehéz megmondani. Az új akváriumod 100 literrel több. Az üveg nehezebb. Ha belepakolsz + 50-100kg súlyt még az nem biztos, hogy jót tesz a bútornak.
 
Back
Oldal tetejére