• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

kuchi

Kertész bálvány
helyzettől függ.
Szeretnem a hätteret bevilägitani,az aki a faltol 1m re van,a fal ele szeretnek vmit amit 2 sztenderrel rögzitenek,es ezt hätulrol megvilägitani!!melyik lenne a jobb??feher kartron rolo,vagy feher fotos hätter??elöre is köszi.
 
Szeretnem a hätteret bevilägitani,az aki a faltol 1m re van,a fal ele szeretnek vmit amit 2 sztenderrel rögzitenek,es ezt hätulrol megvilägitani!!melyik lenne a jobb??feher kartron rolo,vagy feher fotos hätter??elöre is köszi.

A legjobb ha olyan anyagot választasz, amit ki tudsz világítani és ez adja a fényt. Nekem műanyag hátterem van amit hátulról világítok ha van elég hely. Ha nincs akkor csak sima backlight és akkor bármi lehet a háttérben ami homogén.
 
Egy dolog azért szerintem kimaradt orpheus okfejtéséből. Lehet hogy az atman szűrő olcsóbb, de ha mondjuk arra megyek haza, hogu meghibásodás miatt 100 liter akváriumvíz folyt ki a laminált parkettára, akkor már nem is biztos h olcsóbb az atman szűrő. A családi békéről és az idegeskedésről nem is beszélve.
 
Még kevés, de igyekszem :)
Van egy Superge (utolsó darab, azt félre tettük neked)
 
Egy dolog azért szerintem kimaradt orpheus okfejtéséből. Lehet hogy az atman szűrő olcsóbb, de ha mondjuk arra megyek haza, hogu meghibásodás miatt 100 liter akváriumvíz folyt ki a laminált parkettára, akkor már nem is biztos h olcsóbb az atman szűrő. A családi békéről és az idegeskedésről nem is beszélve.
Eltévedt hozzászólás, vagy rendszerhiba? Elolvasnám az előzményeket. Évekig használtam Atman elődjét ami még Evolution néven futott, és soha nem kezdett el magától folyatni, még azután se, hogy 1 évig állt, ráadásul nem is olvastam ilyen esetről, másik két nagy márkával kapcsolatban, amin van kézipumpa annál több panaszt olvasni. Bár kitudja az új, már kézipumpával rendelkező széria mennyire lesz megbízható
Bocsi az OFF ért :)
 
Eltévedt hozzászólás, vagy rendszerhiba? Elolvasnám az előzményeket. Évekig használtam Atman elődjét ami még Evolution néven futott, és soha nem kezdett el magától folyatni, még azután se, hogy 1 évig állt, ráadásul nem is olvastam ilyen esetről, másik két nagy márkával kapcsolatban, amin van kézipumpa annál több panaszt olvasni. Bár kitudja az új, már kézipumpával rendelkező széria mennyire lesz megbízható
Bocsi az OFF ért :)
Nekem is atmanom van, a 600 L/órás és eddig kopp-kopp semmi bajom nem volt vele, pedig volt már minden az áramszünettől megkezdve.
Az egyetlen problémám, hogy lehetne kicsit erősebb, meg nagyobb a hasznos szűrő térfogata. Ebben jobb a Tetra 700-as, és alkalmasabb növényesbe 60 centis méret körüli akihoz.
 
Vörös neon van, Kék rami van, Fekete fantom van,de ződ neon... az nyente.
Oto... Tóth? az van... :)
Didi?... nyente :(
4 otót félre tudnátok rakni szombatig? workshopon átvenném. A többi még képlékeny, de otot biztos viszek
 
Egy ilyen lämpäval meglehetne vilägitani az akit hätulrol fotozäskor??160w!!Es akkor lenne csere lämpäm ha az Ati elromolna!!lehet,hogy jobban järnek vele,mintha kidobnek egy csomo penzt,mindenfele lämpära ha jol meg akarom vilägitani az akit??Lehet,hogy most sokan megszolnak,de ez meg olcsobb lenne igy mint egy mäsik lämpäval lutrizni!!ez csak egy elmeleti kerdes!!!
QUAD T5 4x39W 6500K +növényes cső + 4x MoonLed,
 
A Workshopon nagyon megtetszettek az Amanda lazacok a fotósaksiban.
Az lenne a kérdésem, hogy van-e/szokott-e lenni a GA-ban? Illetve ha igen, milyen árban vannak?
 
Back
Oldal tetejére