• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Ne balszerencsenek erezd a dolgot, sot. Eddig 100-as teljesitmenyt tolt az 50-es membranod es az uj is boven folotte van.
Ez most nézőpont kérdése... Mer állnék neki a 3 akvárium vízcserének, most csúszok 4órát, mert nincs meg a mennyiség, valamint több vizem folyik el. Télen meg ha fűteni is kell a vizet még plusz óra. 😒
Köszi a felvílágosítást.
 
Vegyél nagyobb ro-t és használd nyomásfokozóval.
Nem kell nyomásfokozó, tökéletes a rendszer. De kicsit utána néztem a dolgoknak... elég márkafüggő ez a szűrés. Amit használtam azt írják róla, hogy kevésbé fogja le a vizet, jobb a hozam és kevesebb szennyvíz megy el. Ráadásul nem is kapni, csak 100ast... az se lenne baj, de elég kétes a bolt amin láttam, úgyhogy kihagyom.
 
Nem kell nyomásfokozó, tökéletes a rendszer. De kicsit utána néztem a dolgoknak... elég márkafüggő ez a szűrés. Amit használtam azt írják róla, hogy kevésbé fogja le a vizet, jobb a hozam és kevesebb szennyvíz megy el. Ráadásul nem is kapni, csak 100ast... az se lenne baj, de elég kétes a bolt amin láttam, úgyhogy kihagyom.
Tök szerencsés vagy, hogy 5 bar nyomás van a csapodban.
 
Egy visszajelzés erről a termékről: https://greenaqua.hu/hu/oase-csotisztito-kefe.html

Az alsó átmérő itt 9mm, de javaslom, hogy vigyétek feljebb. A 12-esbe még valahogy bele lehet szuszakolni (abba sem ideális), de a 9-esbe mission impossible. :)

A kefe sörtéinek átmérőjét tüntette fel a gyártó, ezt vettük át mi is. Kiegészítjük a leírást az infóval. Köszi!
 
Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne…rémlik valami, hogy van/volt valamilyen terméketek, amivel fekete vizet „készítettetek“. Mi volt a neve annak a vízkezelőnek?
Köszi
 
Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne…rémlik valami, hogy van/volt valamilyen terméketek, amivel fekete vizet „készítettetek“. Mi volt a neve annak a vízkezelőnek?
Köszi
Ami még kapható pár helyen az ez.
 
Köszi Dani. Nálatok nincs ezek szerint?

Tudnánk hozni, de erre régen is annyi volt a kereslet, mint most :) Szerintem évek óta te vagy az első aki kérdezi. :)
Az ADA-nak a Black Water terméke is ilyen volt. Ez szintén nem erérhető (ha jól rémlik megszűnt)

Most nem látok semmi hasonlót a kínálatból.
 
Tudnánk hozni, de erre régen is annyi volt a kereslet, mint most :) Szerintem évek óta te vagy az első aki kérdezi. :)

Lehet én hoztam el az utolsót Törökbálintról :)

Ez egy trükkös cucc. Ha nem pontosan emlékeznél rá, akkor a linkre kattintva nézd meg. Érdemes. Ettől nem lesz tartósan fekete a víz. Nem is szinezés a lényege. Napról napra világosodik. Persze, hogy nem keresik, ha nem tudják mire jó. Jó halak és garnélák betelepítéskor használni. Betegségek után vagy betegségeket megelőzni. Szűrőtisztítás után is hasznos lehet. Akvárium indításnásnál is segítség lehet. Szóval alkalmanként nem árthat. Szuper kis vízminőség javító. Nagyon-nagyon kevés kell belőle. A gyári adagolást érdemes osztani néggyel. GA halas/garnis üvegekbe biztosan használnám.
 
Back
Oldal tetejére