• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni hogy van-e mód arra hogy a 2kg CO2 palackot 5kg-ra cserélni? Ha igen mennyi lenne a különbség árban?
Előre is köszi
Üdv
Zoli
 
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni hogy van-e mód arra hogy a 2kg CO2 palackot 5kg-ra cserélni? Ha igen mennyi lenne a különbség árban?
Előre is köszi
Üdv
Zoli
Van rá lehetőség, de árat itthonról nem fogunk tudni mondani, csörögj be a boltba nyitvatartási időben vagy dobj egy e-mailt az infora.
 
Ami a készletbe van az benne van, a többi kép az gondolom az, hogy kombinálható.
Csak azért szóltam hozzá mert nemrég bennem is pont ez a kérdés merült fel és azóta sem tudom a választ. Akárhogy nézem, sajnos nem egyértelmű nekem sem. ugyanaz a tippem ami neked amúgy.
 
Sziasztok!

Hogy ha majd egyszer bevenném magam egy fél napra a hardscape szobába, azt szokás előre jelezni, vagy valami?
Nem tudom vannak-e olyan napok amikor ez kevésbé alkalmas, mert épp forgatás, vagy valami van.
Bármelyik hétköznap nyugodtan megteheted. A szombat elég nyüzsis, akkor nem javaslom. De pont ezért van 3 legóasztal, hogy mindig legyen elég hely mindenkinek. Gyere bátran ;)
 
Back
Oldal tetejére