• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Sziasztok, az új akvához fekete lávaköveket akarok majd használni, de a mennyiséggel gondban vagyok. Ezt úgy értem hogy a kilóval, mert a darabszámot már nagyjából kikalkuláltam. Olyan 30 darab női ököl méretű darabra lenne szükségem. Működik a rendelés úgy is, hogy összeszedtek nekem ennyi darabot, leméritek és utána annyit ütök be a kosárba? (Persze rendelés előtt írnék infóra, ha ez megoldható) Vajon ez a mennyiség amúgy van 10 kg? Sajnos a hülye Covid miatt nem tudok személyesen menni legózni, pedig az lenne a tuti.
Köszi!
Ha netán az én öklöm lenne a mérvadó, nem is rendelhetnél, mert alsó hangon 1 kilónyi követ tenne ki a 30 darab. 😁
De ha van egy samud, azaz ácskalapácsod, meg egy 2-3 kilós kalapácsod (lávához bőven elég), simán megoldod a darabolást.
 
Sziasztok!

A webshopban azt látom, hogy az 500 ml-es Green Aqua Micro tápból most nincs raktáron. Ez megfelel a valóságnak vagy csak a webshopban nem állítottátok át?

Előre is köszönöm a választ.
majd megválaszolják pontosan mikor lesz, de ez annyira jó válasz volt hogy ide is bemásolom :D

 
2273/OASE Biomaster 350 paros egyszerubb berendezesre vagy 2275/OASE Biomaster 600 komolyabb novenyeshez
Köszönöm szépen az ajánlást. Sajnos az Oase nálam nem lesz jó mert nincsen elég hely az előszűrő "kiszedésére" a szekrényben, illetve ha jól értesültem hangosabbak mint az Eheim szűrői.
Jelenleg egy Eheim 2075 szűri a vizet, azt fogom lecserélni.
A 2275-ből létezik Wifi-s okos verzió? Mit gondolsz az okos szűrőkről? Milyen pluszt nyújtanak a sima társaik mellett?
 
Félve teszem fel a kérdést, hogy pl. 300 gr-os CO2 palackot cseréltek a Majorban?
Ha nem, mi a legkisebb palack, amivel foglalkoztok?
 
Köszönöm szépen az ajánlást. Sajnos az Oase nálam nem lesz jó mert nincsen elég hely az előszűrő "kiszedésére" a szekrényben, illetve ha jól értesültem hangosabbak mint az Eheim szűrői.
Jelenleg egy Eheim 2075 szűri a vizet, azt fogom lecserélni.
A 2275-ből létezik Wifi-s okos verzió? Mit gondolsz az okos szűrőkről? Milyen pluszt nyújtanak a sima társaik mellett?
minek csereled? nem tud tobbet a 2275 mint a 2075. wifis csak kisebb meg nagyobb van de sok ertelmet nem latjuk, telefonos appban latod meg allithatod a flowt, ennyi
 
minek csereled? nem tud tobbet a 2275 mint a 2075. wifis csak kisebb meg nagyobb van de sok ertelmet nem latjuk, telefonos appban latod meg allithatod a flowt, ennyi
Igazából pont az okos dolgok vonzanak. Tehát a flow jó, hogy állítható alkalmazással. Illetve az is egy szempont hogy új.
Őszintén szólva az ADA megoldása tetszik a legjobban, viszont nyáron elég meleg szokott lenni a helységben ahol lenne a szűrő és legjobb tudomásom szerint az iwaki pumpák jócskán tudnak melegedni.
Kicsit ellentmondás van a két állításomban tudom, mert előtte az okos dolgokra hivatkozom, de ha dönteni kellene, akkor az ADA lenne az első a biztonság miatt. A második pedig egy okos eheim szűrő. Nincsen egy másik topic ahol tudnánk folytatni? Nem szeretném tele commentelni ezt a topicot.
 
 
Back
Oldal tetejére