• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Sziasztok!
2018 év végén vásárolt 600sp lámpa tegnap villogni kezdett.
Kihúztam, bedugtam, reggelig pihentettem továbbra is villog.
Lehet kapni nálatok hozzá adaptert (ha egyáltalán az a baja)?

Általában ez. Küldj egy képet az adapterrol és megnézzük. De ha találsz bármilyen egyező Volt, Amper számú adaptert azzal is kompatibilis.

Király Bence

Kertész szaki
Sziasztok!

Elsősorban @ZaCK vagy bármely GA-s kolléga emlékeire alapozva kérdezném, hogy hengeli razbórából a fekete (vagy néhol kéknek említett) verzió szokott-e lenni nálatok, érdemes rá várni, vagy ritkább mint a fehér holló és inkább gondolkozzak valami másban. (Rá gondolnék: https://www.tankfacts.com/fish/freshwater/rasboras/black-harlequin-rasbora_709 )
(Írtam ezügyben az info@-ra is de a válaszban ott csak arra tértek ki a kollégák hogy jelenleg egyik beszállítónál sem elérhető és gondoltam a "szokott-e lenni" kérdéssel inkább itt próbálok szerencsét)

köszi

mmccannon

Mágus
Sziasztok!

Elsősorban @ZaCK vagy bármely GA-s kolléga emlékeire alapozva kérdezném, hogy hengeli razbórából a fekete (vagy néhol kéknek említett) verzió szokott-e lenni nálatok, érdemes rá várni, vagy ritkább mint a fehér holló és inkább gondolkozzak valami másban. (Rá gondolnék: https://www.tankfacts.com/fish/freshwater/rasboras/black-harlequin-rasbora_709 )
(Írtam ezügyben az info@-ra is de a válaszban ott csak arra tértek ki a kollégák hogy jelenleg egyik beszállítónál sem elérhető és gondoltam a "szokott-e lenni" kérdéssel inkább itt próbálok szerencsét)

köszi
Ez egy fórum. Bármilyen vásárlással/termékkel kapcsolatoskérdést csak az info@-on tudnak megválaszolni.

Király Bence

Kertész szaki
Ez egy fórum. Bármilyen vásárlással/termékkel kapcsolatoskérdést csak az info@-on tudnak megválaszolni.
Onnan jöttem, mert a szokott-e lenni kérdésre azt a választ kaptam hogy most nincs. Gondoltam nem biztos hogy aki ez email-re válaszol rendelkezik tudással, arról hogy szokott-e lenni, és tán ezért is nem tért ki rá. Itt pedig tán többen látják, és esetleg valaki emlékszik rá / tudja és válaszol. Úgy gondolom, hogy az egyéb kérdések kérések témakörbe tán belefér ez is, de ha nem akkor majd megkérnek hogy tegyem fel újra info@-on.

ezsolt80

Mágus
Onnan jöttem, mert a szokott-e lenni kérdésre azt a választ kaptam hogy most nincs. Gondoltam nem biztos hogy aki ez email-re válaszol rendelkezik tudással, arról hogy szokott-e lenni, és tán ezért is nem tért ki rá. Itt pedig tán többen látják, és esetleg valaki emlékszik rá / tudja és válaszol. Úgy gondolom, hogy az egyéb kérdések kérések témakörbe tán belefér ez is, de ha nem akkor majd megkérnek hogy tegyem fel újra info@-on.
szerintem Zack mester ha olvassa, fog itt is válaszolni ;)

ZaCK

VIP kertész
Sziasztok!

köszi
Nem találkoztam még vele egyik listán sem és nem is reklámozta senki.
De nyitott szemmel járok,ha akadna,szólok. :)

smidalbert8

Kertész szaki
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a nemrég megjelent clean it mennyire van hatással az üveg termékeken lévő feliratra? Vannak esetleg ezzel tapasztalatok? Nem igazán szeretném, hogy esetleg leoldja róla az ADA feliratot.

Illetve növény rendelés ebben a változó időben már lehetséges?

viktorlantos

Alapító
Admin
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a nemrég megjelent clean it mennyire van hatással az üveg termékeken lévő feliratra? Vannak esetleg ezzel tapasztalatok? Nem igazán szeretném, hogy esetleg leoldja róla az ADA feliratot.

Illetve növény rendelés ebben a változó időben már lehetséges?

Növények rendelése már ok.

A tisztítószerrel kapcsolatban, ha rövid ideig használod, akkor nem lesz gond.
A probléma akkor szokott jelentkezni, ha tartósan (hetekig) bent hagyod a tisztítóban az üvegeket. Ez egyébként Superge és JBL-re is igaz.
Ezért csak tisztításra javasoljuk, tartós áztatásra nem.

smidalbert8

Kertész szaki
Növények rendelése már ok.

A tisztítószerrel kapcsolatban, ha rövid ideig használod, akkor nem lesz gond.
A probléma akkor szokott jelentkezni, ha tartósan (hetekig) bent hagyod a tisztítóban az üvegeket. Ez egyébként Superge és JBL-re is igaz.
Ezért csak tisztításra javasoljuk, tartós áztatásra nem.
Rendben, köszönöm!

Ebben az esetben lenne még egy kérdésem a növényekkel kapcsolatban. Jelen esetben tropica hc 1-2 grow- ot, ha megrendelném a héten de csak később kerül elültetésre az meddig tartható a dobozban a lakásban , hogy ne legyen nagy baja? Fény adott 22-24 fok.

ZaCK

VIP kertész
Rendben, köszönöm!

Ebben az esetben lenne még egy kérdésem a növényekkel kapcsolatban. Jelen esetben tropica hc 1-2 grow- ot, ha megrendelném a héten de csak később kerül elültetésre az meddig tartható a dobozban a lakásban , hogy ne legyen nagy baja? Fény adott 22-24 fok.
2-3 hétig minden probléma nélkül,de volt rá példa, hogy 2 hónapot volt a polcomon egy zselés növény és rendben volt,mikor kinyitottam.

Stefán Tamás

Kertész szaki
Úgy hallom helyzet van Covid fronton. Be kell zárni az üzleteket ismét. Tudtok-e valamit? Csak éppen akva indításban vagyok, akkor holnap be kell ugranom a GA-ba beszerezni amit kell.

Oldal tetejére