• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Egyéb kérdések, kérések 2. (GreenAqua)

Kedves Green Aqua!
Garanciális hibának számít, ha a kb. három hete vásárolt Dennerle Nano ThermoCompact 100W fűtőm, 27 fokot mutat a Sulawesi Spinata akváriumban, miközben igazából 23 fokos a víz?
Áramtalanítás, újraindítás után azonnal elkezdett fűteni?
TGY
 
Kedves Green Aqua!
Garanciális hibának számít, ha a kb. három hete vásárolt Dennerle Nano ThermoCompact 100W fűtőm, 27 fokot mutat a Sulawesi Spinata akváriumban, miközben igazából 23 fokos a víz?
Áramtalanítás, újraindítás után azonnal elkezdett fűteni?
TGY
Szerintem ezzel kapcsolatban inkább az info@-ra írj. Nem mondom, hogy hívd fel őket, mert holnap őrültek háza lesz.
 
A 4 csöves lámpák általában felesben vannak. 2 növényes 2 daylight gyárilag.
Sziasztok,

Tudom, hogy pont nem ma kellene...de meg tudnátok nézni nekem,mert a webshop leírás(Ody4X54W) 4X6500K-es csövet ír, és ha rendelek, tudnom kellene hozzá.
 
Sziasztok.
2 dolgot szeretnék a csomagoló srácoknak üzenni, a Tropica 1-2-grow növényeket ha csomagolják figyeljenek oda, hogy amikor becelofánozzák és ráhajtják a kiálló fület a dobozra a saját fóliáját ne szakítsák be, mert az egész csomag úszni fog a későbbiekben a táplében. A második meg lehetőség szerint a megrendelt növényt csomagolják be ;) a Vesicularia Dubiana Christmas nem egyenlő Vesicularia Montagnei. A többi OK. ;)
 
Sziasztok.
2 dolgot szeretnék a csomagoló srácoknak üzenni, a Tropica 1-2-grow növényeket ha csomagolják figyeljenek oda, hogy amikor becelofánozzák és ráhajtják a kiálló fület a dobozra a saját fóliáját ne szakítsák be, mert az egész csomag úszni fog a későbbiekben a táplében. A második meg lehetőség szerint a megrendelt növényt csomagolják be ;) a Vesicularia Dubiana Christmas nem egyenlő Vesicularia Montagnei. A többi OK. ;)

Az elsőt jelezzük nekik. A két növény ugyanaz, arról viszont mi döntünk, hogy milyen növényt cserélünk és ugyanolyanra szoktuk. :)
Szóval Montagnei = Christmas :)
 
Gondolom, ezer dolgotok van most, csak akartam jelezni: a laptopomon rakosgattam kosárba a dolgaimat, de telefonon fejeztem be a rendelést - mikor beléptem a telefonon keresztül, a co2 cső kivételével minden tétel duplázódott a kosaramban. Az értékből észrevettem a dolgot, nyilván korrigáltam, de jó, ha tudjátok.
Kitartás a csapatnak!
 
Gondolom, ezer dolgotok van most, csak akartam jelezni: a laptopomon rakosgattam kosárba a dolgaimat, de telefonon fejeztem be a rendelést - mikor beléptem a telefonon keresztül, a co2 cső kivételével minden tétel duplázódott a kosaramban. Az értékből észrevettem a dolgot, nyilván korrigáltam, de jó, ha tudjátok.
Kitartás a csapatnak!

lehet ez olyan mint a hentesnél amikor 20dkg cuccot kérsz és 40-et ad... "maradhat?" :D
köszi megnézzük 👍
 
Megrendelt termék(ék)nél, mi a gyorsabb, átutalásal bankon keresztűl, vagy PayPal őn? Azért kérdezem, hogy tudjam milyen pontot válasszak.
Köszi.
 
Megrendelt termék(ék)nél, mi a gyorsabb, átutalásal bankon keresztűl, vagy PayPal őn? Azért kérdezem, hogy tudjam milyen pontot válasszak.
Köszi.
Tudtommal azonnali utalas van mar, banktol fuggetlenul. Paypal meg altalaban kedvezotlenebb konstrukcio mindket felnek, legalabbis orszagon beluli fizetesre.
 
Utalásokat manuálisan kell ellenőriznünk, ennyiből lassabb, de minden hétköznap nézzük, tehát nagy csúszást nem okoz. Paypal és online bankkártyás fizetéseket a rendszer automatikusan elfogadja, így nem kell ellenőrizni, hogy bejött-e a pénz. A Paypal számunkra kicsit kedvezőtlenebb, de sokan jobban bíznak benne, mint a sima kártyás fizetésben, ezért él az opció.

Utalás akkor tud lassítani a rendelés feldolgozásán, amikor valaki félreüti az összeget, nem a rendelésben szereplő névvel egyező bankszámláról utal vagy nem tünteti fel a közleményben a megrendelés számát, ezeket külön vadászni kell.
 
Utalásokat manuálisan kell ellenőriznünk, ennyiből lassabb, de minden hétköznap nézzük, tehát nagy csúszást nem okoz. Paypal és online bankkártyás fizetéseket a rendszer automatikusan elfogadja, így nem kell ellenőrizni, hogy bejött-e a pénz. A Paypal számunkra kicsit kedvezőtlenebb, de sokan jobban bíznak benne, mint a sima kártyás fizetésben, ezért él az opció.

Utalás akkor tud lassítani a rendelés feldolgozásán, amikor valaki félreüti az összeget, nem a rendelésben szereplő névvel egyező bankszámláról utal vagy nem tünteti fel a közleményben a megrendelés számát, ezeket külön vadászni kell.
Köszi 👍
 
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a legkisebb seachem tidal 35-nek is szabályozható az áramlás erőssége? Leírásban azt olvastam nem viszont értékelésnél azt írták igen így kicsit összezavarodtam.
 
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a legkisebb seachem tidal 35-nek is szabályozható az áramlás erőssége? Leírásban azt olvastam nem viszont értékelésnél azt írták igen így kicsit összezavarodtam.
Nekem volt 35 ös . S igen állítható a áramlása .
A GA. Web oldalán a 3-4 képen van egy kis kék tengely . Na azt lehet tekergetni
 
Nekem volt 35 ös . S igen állítható a áramlása .
A GA. Web oldalán a 3-4 képen van egy kis kék tengely . Na azt lehet tekergetni
Köszönöm az információt! Ez a méret szerinted elég lenne egy br 27 literes garnélás akváriumra amiben csak moha lenne? Vagy eggyel nagyobbat érdemes venni? Crs garnélákat szeretnék tartani.
 
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a legkisebb seachem tidal 35-nek is szabályozható az áramlás erőssége? Leírásban azt olvastam nem viszont értékelésnél azt írták igen így kicsit összezavarodtam.

Szia! A Tidal egy tök jó kis szűrő, a 35-ös elég lenne a 27 l-re, de: a skimmeres rész nagyon nehezen tehető garnéla biztossá - a rotor ott van a beszívóágon - ezek a lüke páncélos jószágok meg mindig ott matatnak, ahol nem kellene... Szóval én garnélák mellé skimmer nélküli akasztósat választanék.
 
Back
Oldal tetejére